Aukcia(dĺžka čakania)

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Earthquake, 29/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Earthquake

    Earthquake User

    Zdravím, chcem sa opýtať, že koľko ešte hráči budú čakať na funkčnosť aukcie. Pretože už je to skoro 17 dní, kedy išla naposledy posledná aukcia. A nebaví ma strielať rakety ručne.
     
  2. LoTrCZE

    LoTrCZE User

    Mě aukce funguje naprosto v pořádku, nevidim jakýkoliv problém ohledně aktuální funkčnosti aukce, jaký vidíš problém ohledně funkčnosti aukce vážně nevim.
     
  3. Earthquake

    Earthquake User

    Lotr ano funguje, ale nedá ti to vyhraný item.. ja už čakám cca dva týždne na AROL-X -,-
     
  4. LoTrCZE

    LoTrCZE User

    Mě to dalo vždycky všechno, peníze když tak vrátilo, sice třeba s dennim spožděnim, ale vrátilo/dalo takže nevidim problém. A myslim si, že neni zas takovej problém si ten item za těch 200k nebo za kolik se draží zase vydražit...

    EDIT: Kdyby to byl item kterej se draží za 50mega víc, tak bych to pochopil, ale takovádla s prominutim blbůstka za pár ušmudlanejch kreditů, to by snad každej přehlídl
     
  5. Earthquake

    Earthquake User

    Lotr, vraj to robí len na GE3..... neviem prečo len na tomto servery, ale už mi to vadí, všade inde všetko ide len my nevieme nič vydražiť. To je ale prekliatie
     
  6. Thymius

    Thymius User

    Hele, dražím denně několik věcí a musím říci, že bez problémů :) Jediné problémy byly cca před 14 dny s denní aukcí, ale u hodinových nepozoruju žádný abnormality (dražím maska, munici i CPUčka). Zkus aukci znovu, třeba to byla jednorázová chyba, protože aukce už dávno opravili a fungují tak, jak mají (i denní + týdenní).

    E: koukám byl jsi o vteřinu rychlejší - o tom, že to zlobí pouze na GE tedy nevím, v tom případě kdyžtak promiň :)
     
  7. Drift1

    Drift1 User

    Já hraji na CZ2 a žádný problém jsem nezaznamenal..kamarád na tom samém serveru ano s designama na citadelu ale za týden měl designy v hangáru.:D
     
  8. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Zdravím, chci se zeptat kolik hráčů ještě založí zbytečná témata k aukci?
    Až to bude, tak to bude, do té doby musíš bohužel vydržet.
    Duplicitní téma, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.