Aukcia mi nedala po vyhre aegis

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ►►►Ł0ŁZΣЯ™◄◄◄, 9/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Včera 8.11. som v noci dal 368 milionov kreditov na aegis, cim som prevysil ponuku predchadzajuceho hraca a po skonceni aukcie som nedostal Aegis a ani kredity.

    Bolo to okolo pol noci, presny datum neviem.
    Server: GE6 (int13)
    ID: 95395566
    Nick mam rovnaky ako na fore.

    Dakujem vopred za vyriešenie.

    /edit Mám napísať rovno na podporu alebo to tam pošlete vy?
     
    Naposledy upraveno: 9/11/14
  2. Nevím sice , v kolik končí aukce na Ge6 ale nemáš náhodou , jak jsou aukce posunuté nabídku stále aktivní na aukci?
     
  3. Veď práve, že nemám. Neviem čo s tou aukciou porobili ale nemám ani aegis ani kredity. A správa mi neprišla žiadna.

    /edit Napísal som na podporu a povedali mi, že mám počkať, že to už riešia.
     
  4. stolpeto

    stolpeto User

    Mne sa stalo to isté na servery CZ1. Aukcia, ktorá mala končiť 00:35 už bola skončená o 00:32 a bola začatá druhá aukcia v ktorej som na loď Aegis dal niečo cez 220 000 000. Moja ponuka bola prijatá a po aktualizácii aukcií na túto loď nebola zadaná žiadna ponuka. Nemám ani kredity, ani loď a neprišla mi ani žiadna správa.
     
  5. Leon

    Leon Guest

    Vámi uvedené problémy byly nahlášeny, tak budete bohužel muset vydržet na vyřešení.

    ►►►Ł0ŁZΣЯ™◄◄◄
    Mimochodem, proč zakládáš další vlákno, když se již řeší zde:
    Dražba
     
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Tak odpoved z podpory jsi dostal, kolega to take napsal, problem je v reseni, nezbyva nez cekat. Stejnou odpoved by jsi se dozvedel i v tematu na ktere dal kolega odkaz.
    Duplicitni tema, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.