Návrhy Aukcia-Poukazka na skok

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem odbornik, 22/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Implentacia poukazok na skok do aukcie (1h)

  1. ano

    70.7%
  2. nie

    29.3%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. odbornik

    odbornik User

    Zdravim,,
    podavam nasledovny navrh:

    Implentácia "poukážka na skok CPU" do hodinovej aukcie.

    O tom, kolko kusov by malo byt v ponuke, sa rozhodne ak by navrh presiel.
    Viac informacii k tomu nemusim dodat.

    Vyhody pre hracov
    -moznost vydrazit si skoky cpu, nemusia zbierat piratske, alebo spaceball

    Vyhody pre bigpoint resp. darkorbit team
    -vyssi zaujem o aukciu

    Nevyhody hracov a bigpointu (Do teamu)
    -nenachadzam ziadne


    Dakujem.
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  2. 123812

    123812 User

    Nevýhody pro bigpoint..

    Skoky se dají koupit za Kč ne? A kdyby je dali do aukce tak si je nikdo nekoupí (nevím to na 100% ..)
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  3. Kubino

    Kubino Guest

    To sa dajú aj logdisky a tie v aukcií sú :) toto nebol podarený argument ale samozrejme sa nič nedeje len podotýkam.
     
    odbornik tohle ocenil(a).
  4. Ale oproti logdiskům je tam jeden zásadní rozdíl: logdisků člověk potřebuje mnohem, mnohem víc. A kupóny ke skoku nejsou potřebné k nějakému postupu ve hře, je to jen na ulehčení transportu.:)
    A tím taky k tomu co chci říct: já v tom nevidím moc velký smysl, jak už jsem psal, skokové kupóny nejsou potřebné až v tak velkém množství a navíc bez nich se člověk může teleportovat za U (další rozdíl oproti Ld - ty nejsou nahraditelné). Je to to samé jako kupóny na opravu...
     
    -baghira2-, bhagira22 a odbornik tohle ocenili.
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

    Osobne by som nebol proti, poukazky na skok su uzitocna vec a denne ich pouzivam.

    Rovno by som aj zvacsil sumu logdiskov a aj skokove poukazky by mohli byt vo vacsom pocte, aspon 10x-20x, bol by o to docela zaujem.


    ►ρяοvοкατεця◄†vяц† Ja osobne sice poukazky nepotrebujem, vdaka futbalovym boxom ich mam cca 3000, no skakat za U by som rozhodne nechcel a su ludia co by to radi drazili.
     
    -baghira2-, bhagira22 a odbornik tohle ocenili.
  6. vzdy musi byt neco co jde jenom koupit za púenizky nebo za U. jinak by BP nevydelal. za mne ne.
     
    -baghira2-, bhagira22 a odbornik tohle ocenili.
  7. |Oromë| já je osobně moc nepoužívám - mám jich vždy jen kolem 70-80 a stačí mi to. Ale je pravda, že kdyby se daly dražit po 10-ti až 20-ti kusech, tak by to mohlo být šikovné. A s tím zvýšením počtu LD bych byl hned pro - 3 je směšná suma pro člověka co potřebuje 1000.

    *-=Tʀʊɱpξяλtøя=-*G* to sice ano, ale myslíš, že zrovna kupóny ke skoku se kupují (hodně)?
     
    -baghira2-, bhagira22 a odbornik tohle ocenili.
  8. 123812

    123812 User

    No já dal ANO, ale 20ks na 1 hodinu mi přijde moc ..
     
    -baghira2-, bhagira22 a odbornik tohle ocenili.
  9. pokud vidis tak ano kdo ma smulu a nehraje kdyz sou v boxech tak kupuje nebo skace za urko. ja jich mam tak v normalu ale taky se mineji
     
    -baghira2-, bhagira22 a odbornik tohle ocenili.
  10. |Oromë|

    |Oromë| User

    To bol len priklad. :)

    Len som chcel povedat, ze 3x je dnes uz malo a navysenie napr. na 10x by nebolo zle.
     
    -baghira2-, bhagira22 a odbornik tohle ocenili.
  11. 123812

    123812 User

    A nebo na denní aukci třeba 100ks :)
     
    -baghira2-, bhagira22 a odbornik tohle ocenili.
  12. Kubino

    Kubino Guest

    Tak ono je to tak schválne aby si niekto nepostavil PP len z dražby ale aby to kupovali aj za urídium :) kedže je to potrebné k postupu v hre.
     
    odbornik tohle ocenil(a).
  13. Ölümek

    Ölümek User

    Nesouhlasím, máš spoustu možností jak skákat

    1) za uridium
    2) poukázka na skok z bedny
    3) poukázka na skok z bonus. boxu na spaceballu

    Domnívám se že není potřeba toho více, tudíž NE
     
    -baghira2-, bhagira22 a odbornik tohle ocenili.
  14. Kubino jasně chápu to. Zrovna PP dát hodně drahý je moc dobrý tah, protože ten je velmi těžké a zdlouhavé udělat bez koupení logdisků a každý, kdo se chce ve hře někam dostat ho musí mít vylepšenej.:)
     
    -baghira2-, bhagira22 a odbornik tohle ocenili.
  15. Jupiter33

    Jupiter33 User

    ale vždiť už jsou v aukcích CPU a to skoro všechny.
    BTW.spočítal jsem je a v hodinových aukcích jsou 17CPU(včetně jiných).
    ale hlasoval jsem ano
     
    -baghira2-, bhagira22 a odbornik tohle ocenili.
  16. Jupiter33 ano v aukci je cpu pokročilého skoku, ale návrh se týká kupónů ke skoku.
     
    -baghira2-, bhagira22 a odbornik tohle ocenili.
  17. Jupiter33

    Jupiter33 User

    aha no tak to je dobře že jsem hlasoval ano(omlouvám se za OT)
     
    -baghira2-, bhagira22 a odbornik tohle ocenili.
  18. Joe455

    Joe455 User

    Skoky jsou podle mě to nejhorší co BP zavedlo, když nebyla možnost skákání na mapy musel člověk cestovat, tudíž když se chtěl někdo dostat na nové mapy ze starých, musel přeletět horkou zonu (pvp).Pamatuji si, jak se číhalo na portech kdy někdo skočí.Stalo se na hromádce a ranky poskakovali nahoru.Ted když si každý skáče jak chce tk pvp ztratilo účel, ted je to jen ráj na boxiky, 4-4 ožívá jen na space. jinak je tam mrtvo.Kupony na skoky bych určitě do aukce nedávál.To už bych se přiklonil na zvýšení počtů logdisků.
     
    -baghira2-, bhagira22 a odbornik tohle ocenili.
  19. Jupiter33

    Jupiter33 User

    ale skoky jsou dobrá zvlášť když utíkáš nepříteli.Já to takhle udělal.Unikl jsem mu na 10sekund
    a dal cpu skoku a zachránil jsem se.Musíš trošku uvažovat;).Protože ti to ve hře
    zachrání život,já nevím jak ty ale když zdrhám je lepší dát cpu skoku
    a portnout se na základnu,ale zase je spousta lidí kteří utíkají normálně a to dělám
    také často.Ale jsou i hráči ktří jsou 100krát slapší než útočník který na ně útočí a nechají
    se zabít nebo sním bojují.Každopádně doporučuju všem nováčků,polonováčkům a slapším
    hráčům ať to skusí.
     
    -baghira2-, bhagira22 a odbornik tohle ocenili.
  20. 123812

    123812 User

    A proč mu utíkáš na 10 sekund a skáčeš ? Doletím k portu a portnu se ne?
     
    -baghira2-, bhagira22 a odbornik tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.