Aukcia-pripočítanie kreditov

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Spect®e☺(SVK), 17/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dobrý den dnes o 14:50 som dal LEN na iris.aukciu som vyhral ale prislo mi ako keby z aukcie cca 2.500 000 kreditov pripominam daval som drazit LEN tu iris.takze moja otazka znie preco sa to stalo ? :) dakujem za skoru odpoved

    BTW:nieje to jednini pripad co mi takto prislo tych 2.500 000 kreditov
     
  2. Něják nechápu co tím myslíš.. Tys hodil na iris, vyhrál ji a stejně ti přišly nějaké kredity zpět? A Irisku v hangáru máš?
    Duplikace kreditů přes aukci zkus se podívat na toto téma.
     
  3. ❦Čοlεκ❧ ano presne tak irisu mam a aj tak mi prisli nejake tie kredity spat este pripominam ze mam premium tak ci to tim nebude :)
     
  4. »vojta«

    »vojta« User

    Tak to bude tim premiem, když vyhraješ aukci s premiem tak dostaneš 5% zpátky
     
  5. Korben

    Korben User

  6. ID : 81432959 a vratilo sa mi presne 1.918 000 kreditov
     
  7. Korben

    Korben User

    Tak do dražby si vložil, 31.139 427 kreditov a po úspešnej dražbe sa ti vrátilo 1.556 971 kreditov. Čo je 5% zľava za to že máš premium.

    Neviem kde si zobral tie svoje čísla?
     
  8. aha tak to bude tím premiom.takže je to vyriesene :) dakujem za vase vsetky odpovede
     
  9. Korben

    Korben User

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.