aukcia

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -jakub8580-, 30/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. prosím poradte včera o 0:00 som vydražil dizajna veteran na lod spearhead a nemám ho v hangári a ani mi neprišiel mail že som ho vydražil ale v historii aukcie ho tam mám
     
  2. »vojta«

    »vojta« User

    a máš loď spearhed? jinak ho neuvidíš. A skutečně jsi ho vydražil? Koukal jsi do historie aukcí? jinak jestli chceš aby se ti na to nějakej admin/mod podíval, asi budeš muset dodat server a id ;)
     
  3. Korben

    Korben User

    -jakub8580- Nič si nevydražil, kredit sa ti vrátil späť. 3854127 2014-03-30 00:45:31
     
    -jakub8580- tohle ocenil(a).
  4. vydražil

    Spearhead VeteranDesigny lodí-jakub8580-320.584.721
    mám to v historii aukcie a kredity sa mi nevrátili
     
  5. Korben

    Korben User

    Kedy presne si dražil ? Kde je tvoje ID ? Pozrel si sa do bilancie ?
     
    -jakub8580- tohle ocenil(a).
  6. ID 62721478
    dražil som to zo soboty na nedelu
    29.03. 23:59 Ponuka bola zadaná- 320,584,721 K. a dalej tam nemám nič
     
  7. dobry večer včera v noci 23:59 som dražil dezing na spirhetku za 541 mega a ani kredit a ani dezing nemam kde sa stala chyba
     
    -jakub8580- tohle ocenil(a).
  8. Zafod

    Zafod User

    -jakub8580- tohle ocenil(a).
  9. tak čo vrátia sa mi kredity alebo dizajn ?
     
  10. Zafod

    Zafod User

    Podal jsem ti odpověď na tvou otázku, kdyby jsi si odpověď řádně přečetl a následně udělal to co jsem ti doporučil, možná by jsi se nemusel takhle zbytečně ptát :).
     
    -jakub8580- tohle ocenil(a).
  11. ja som si to všetko prečítal ale žiadnu odpoved na to či sa mi vrátia kredity alebo dizajn son nenašiel :)
     
  12. Drina

    Drina User

    Ahojte,taky mám problém,včera jsem se díval cca 23:02 na ceny desingu a čas do skončení aukce byla 1 hodina 58 minut/mělo to skončit v 01:00/ s kamarádkou z klanu sme se divil proč to tak je a myslel že to je kvůli přesunu času,no a dívám se 0:02 a už bylo po aukci...nevíte proč? stím že to mylo končit v 01:00 sem si jistý na 150% .)
     
    BlackChris13 tohle ocenil(a).
  13. Kubino

    Kubino Guest

    Aukcia končí vždy 00:00 takže možno si to tam videl ale nemal si sa tým riadiť, rátali s posunom času ktorý sa vykonal práve v 00:00 a tam je ten hodinový rozdiel :)
     
  14. tak čo bude s tím mojím problémom :/ ?
     
  15. Korben

    Korben User

    -jakub8580- Napíš si na podporu hry a požiadaj o preverenie. Ospravedlňujem sa ale momentálne nemôžem overiť tvoje údaje a s toho dôvodu ťa posielam na podporu.
    Peke im tam všetko opíš.
     
  16. ok dakujem
     
  17. Kubino

    Kubino Guest

    Hráč odoslaný na podporu hry.

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.