Aukcia

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Earthquake, 5/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Earthquake

    Earthquake User

    Ahoj, mám otázku aký ma zmysel teraz niečo dražiť, keď napríklad hráč nema ani milión a chcel by skúsiť vydražiť generátor za 800 000, ale ako to môže vydražiť keď niekto má 100mega a dá tam 800 001, pretože vidí že hráč dal len 800K? Tá nová aukcia je hlúposť, každý uvidí koľko tam dám, a už sa mi nikdy nepodarí vydražiť iris za menej ako 200 miliónov.
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    Doporučujem naštudovať nové dražby, pretože minimálne prihodenie je 10 000 takže 800 001 nemôže dať ;)

    Btw. našetri si 5M, daj to tam a on toľko za to nedá. Pokiaľ viem o svoj kredit neprídeš, čo ti bráni dražiť znovu?

    Irisy som osobne dražil po 300M a to bol starý systém, ešte ani neboli vidieť nicky hráčov. Teraz sa dajú oveľa lacnejšie, tvoj odhad nie je správny, na predraženom serveri ako je GE3 sa dražia Irisy tak po 80M teraz, občas viac.
     
  3. baty77

    baty77 User

    kdy jsi, Kubino, ty Irisky dražil? já, co hraju Dark Orbit (skoro 5 let, od května 2009), si nepamatuji, že by byly dražby bez nicků... to muselo být dávno...
     
  4. Korben

    Korben User

    Kolega sa pravdepodobne trocha sekol, určite myslel že nebolo vidieť ani profil pilota.
     
  5. baty77

    baty77 User

    Také mi to bylo divné, ale myslel jsem si to...
    Ale k tématu: Podle mě to bylo dříve úplně stejné, nováčci tam na začátku dali třeba 500 kcr a ,,ostřílení piloti" už věděli, že přihazovat na začátku je hloupost, protože téměř vždy tě někdo přehodil, takže tam přihazovali třeba 5 minut před koncem... Někteří dokonce i v poslední minutě... A to tím způsobem, že tam dali na jistotu třeba 5,5 Mcr... Takže si myslím, že to bylo stejné, jako je to teď...
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Ano myslel som profil pilota, kto trokšu premýšľa došlo mu to. Pardon :)
     
  7. Dr.BoooM

    Dr.BoooM User

    baty77 drive to stejne rozhodne nebylo uz jen proto ze otrileni piloti dali na zacatku aukce 1kredit a na konci aukce tam porad byly protoze se je dalsi ostrileni piloti bali prehodit aby neprisli o kredo, ale na druhou tranu si hodil 150 mega na iris a jen si zaplakal jak 150 mega zmizelo v zachode

    a to ze vis kdo kolik dava aspon se aukce konecne priblizila realnym aukcim
     
  8. Logan

    Logan User

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.