Aukcia

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem cicero666, 8/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. cicero666

    cicero666 User

    Dobry bude stou aukciou robene daco ukazuje ze mam este 20-30 sekund nahodim potom hned vyskoci okno dam HNED ok cca 5 sekund vsetko a uz nova aukcia a ztoho uz uplinul asi 30-50 sekund pridam okno bolo obnovene nie preto a preto som zalozil nove vlakno lebo som precital asi 5-8 ale kazdy bol Lock
     
  2. cicero666

    cicero666 User

    Uzavrete !!! najprv pozri :p
     
  3. Musíš si aukciu refreshnúť aspoň 1-2 minúty pred koncom aby tam bol dobrý čas lebo na servery ide čas inak ako v prehliadači
     
  4. cicero666

    cicero666 User

    viem hram uz asi dost dlho :) v mojom 1 prispevku je tam napisane obnovene !
     
  5. Kubino

    Kubino Guest

    Stále tu píšeme, že sa neoplatí hádzať nakonci aukcie, pretože čas pri otvorenom okne nevidíte reálny a obnova okna tiež niečo trvá.

    Buď sa pričítala čiastka do novej aukcie (máš možnosť dražiť znova prípadne ťa niekto predraží a obdržíš kredity) alebo je výhra v systéme, t.j. pripíše sa ti časom (po ukončení novej aukcie cca) ... alebo ti pripíše kredity ak sa systém obnoví. Treba počkať.
     
  6. cicero666

    cicero666 User

    dakujem ale ztoho nic nove mozes uzamknut ked nieje dalsie info cawe
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    cicero666

    a aké nové info chceš, píšem ti fakty, za to že dražiš v posledných sekundách a nestihne sa to pripísať ja nemôžem.

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.