Authorization failed + podpora na mě kašle

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem RainbowCrashCZ, 17/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Gelda

    Gelda User

    Mě po restartu také naběhla hláška " authorization failed " Na CZ3. Stačilo dvakrát relognout a srovnalo se to.

    GunslayerCZ pročti si ty tři stránky příspěvků, zjisti si co se dělo.
     
  2. přečet jsem si všecko, takže vím že jde asi o systemovou chybu a čekal sem jestli to po restartu zmizí... nezmizelo, když se mi to stalo minule, tak na druhej den už to bylo OK, mám tedy počkat ještě nějakej čas zda-li to zmizí ? ... měnit IP u poskytovatele moc nechci...
     
  3. Gelda

    Gelda User

    Mám pro tebe super odpověď :D
    Buď zmizí, nebo s tím nic neuděláš. Alespoň tak to chápu já.
    Tak počkej den dva a snad zmizí.
     
  4. já to mám přečtený a minule jsem psal na podporu a napsali mi to samý takže já vím za co to je ... a nic jinýho od BP nehraju a to se mi vubec nelíbí, nebot znám hráče co má tenhle ban už 3 roky... :S
     
  5. Gelda

    Gelda User

    Otázkou je... Nemá ho oprávněně ? A jen předesílám že odpověď " Ne on mi říkal že nic neudělal " tu asi nikdo v potaz brát nebude... :D Problém je v tom že ty nemůžeš mít tušení zda ho má oprávněně a nebo ne.
     
  6. Belgam

    Belgam Guest

    GunslayerCz a co takhle restarnout router, co jsme na Tebe koukal ,tak mas dinamickou IP a zrejme na jedne z te IP je ban.
     
  7. =Marvin=

    =Marvin= Guest


    DjEderka a co ma padani hry spolecneho s chatem? Pokud mas ban na urcitou dobu (2-30 dni), muzes pozadat o prehodnoceni. Vzorovy priklad vkladani zadosti o reseni banu na chat. OT smazane.
     
  8. Korben

    Korben User

    OT post zmazaný, ak máš ban na chat tak si napíš žiadosť podľa pravidiel, ale pred tým si poriadne prečítaj Jak správně přispívat na forum a netvor nám tu multiposty. Fórum nieje chat.
     
  9. Tss ja pul roku nehraju pak se přihlásím na mapu a mam taky ban. Podpoře sem nestál ani za odpověd ale víte co mě štve nejvíc, je to že každej ma id hráče a oni blokujou IP adresy kterou můžou bejt společný. Chat adminu je tu celej kýbl ale proč by se namáhaly že? Vždyt lidi co cpou do ty hry nehorazný prachy jsou pro ně jen dojný krávy pro který oni nehnou prstem. To je celý DO inkasovat to jo starat se to už ne. Hnus velebnosti du blejt!!
     
  10. Korben

    Korben User

    Tu niekto ani netuší čo to IP ban je. Podpora ti na 100% odpovedala a ID a IP , sú 2 úplne rozdielne veci. Nikto nikoho neblokuje len tak. Nadávaš na nesprávnom mieste. Nadávaj takým ktorý za to môžu a to sú samotný hráči ktorý sa nevedia vpratať do kože.
    Je to naozaj hnus čo tu niektorý stvárajú , no a keď ty kydáš neprávom na nás, tak si dovolím napísať - pozri sa do zrkadla, či náhodou nepatríš medzi tých ktorý si takýto ban zaslúžia. Lebo podľa toho ako sa tu vyjadruješ k veci za ktorú možno ani nemôžeme, tak sa ani nečudujem že máš blokovaný chat.

    Slušný človek by sem prišiel a slušne by sa pokúsil opísať svoj problém. V takom prípade som za ďalšiu konverzáciu. No v tvojom prípade , túto tému akurát tak uzavriem a obsah svojich vnútornosti si vyprázdňuj kde chceš.

    Uzavreté, LOCK.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.