Návrhy Authorization Failed!

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem €Ł|FajčiteŁ|Tumo|€IC, 15/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chceli by ste odbanovať hráčov?

  1. Samozrejme

    50.0%
  2. neviem

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  3. Nie (napíšte do komentov dôvod)

    50.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý deň, neprechádzal som všetky témy, ale
    myslím si že tento nápad tu ešte nebol.Môj nápad
    je taký, že by sa odbanovali 1-krát hráči ktorý majú
    ban v chate a píše im v chate ,,Authorization Failed!,,
    .Viem že tento ban je na IP adresu a na všetky hry
    od BP a tento ban sa nerieši a dá sa zrušiť zmenením IP
    adresy, ale čo ak Hráč nevie zmeniť IP adresu a ban si
    nezavinil on ale niekto iný s jeho IP adresou.
    A možno sa už z toho poučili.
    +Pre hráčov mohli by písať do chatu
    +Pre klan hráči by si mohli písať do chatu a nemuseli by volať cez TS
    +Pre BigPoint DarkOrbit by hralo viacej hráčov a to znamená väčší zárobok pre BP


    -Pre hráčov žiadny
    -Pre klan žiadny
    -Pre BigPoint Práca s Odbanovávánim

    Dúfam že tento nápad sa vám zapáčil :)

    Ďakujem ak sa vámto páči a ak sa vámto
    nepáči tak napíštečo by ste zmenili.

    S pozdravom €Ł|FajčiteŁ|Tumo|€IC :)
     
    Naposledy upraveno: 15/7/14
    hejtmus-prvy tohle ocenil(a).
  2. Foяmi

    Foяmi User

    Dobrý nápad, taky bych jim dal ještě jednu šanci, třeba se poučili
     
  3. Ahoj ďaukujem za názor ja iba im dal tiež jednu šancu stalo sa to kamaratovi a kvôli tomu sa naštval na BP a tereaz ho nehráva vôbec. Aj by ho hrával ale hovori že bez chatu je to na ničked mu nemôže skoro nikto pomôcť:)
     
  4. -kosicek-

    -kosicek- User

    Tákže předpokládám že si jeden z těch hříšníků co maj ten ban :D a ted chceš bejt odbanovanej :D já už ten kod mam tak rok ...bratr ale to je jedno každopádně i když by mi to možná pomohlo (malinko) tak NE protože prostě dotyčný je trubka a prostě se zprotivil pravidlům chatu a určitě by to udělal za týden dva znova a mohl by uškodit víc než před tím :D Tákže pokud ti to tak vadí tak si prostě změn IP adresu a začni si nanovo ( jestli se to s tou změnou IP nějak nezměnilo :D)
    Tákže NE protože lidi sou trubky (Doufám že moderátoři prominou slovo trubka) :D
    -----
    Reakce na tvuj 2. komentář : Pokud je to tvuj kamarád tak mu pomoz někoho zlanařit k pomoci (pozorně si přečti začátek mého komentu ..v tom bude háček :D) a navíc dá se hrát i bez chatu a bez ostatních :D ostatní ti to jen urychlí a jen ti lepší :D
     
  5. :) áno som jeden z tych hráčov ale už som sa poučil že nemám robiť blbosti.
     
  6. -kosicek-

    -kosicek- User

    Njn tak si změn tu IP a mělo by to být OK,jinak "odbanovat" nejde, a to ani kdyby si tukal na dveře BP a vybrečel jim tam rybník :D tákže tento návrh ti nepomuže..sorry ale je to tak :D
     
  7. aha ok diky :-D ale po prve neviem ako zmenit IP adresu a za druhe oco by mi to nedovolil a neviem ci to ma nejake nasledky :-D


    takze pojdem BP vyplakat more :-D
    ale nie robim si srandu :-D
     
  8. -kosicek-

    -kosicek- User

    Jistě,IP adresu by si změnil jedině za pomoci táty...:D by se muselo řešit nějak přes poskytovatele internetu :D sám pořádně nevím jak ale to by se dalo na netu dohledat :D
     
  9. Kubino

    Kubino Guest

    Keby išlo o ban spôsobený zhodnou IP niekoľkých hráčov, budiš, ale kedže ide o oprávnený ban práve autorovi návrhu za porušenie pravidiel nevidím dôvod tu takýto návrh nejak živiť, kedže myslí len na seba. Bohužiaľ treba si svoje činy rozmyslieť než ich spravíte, potom nebudete mať podobné problémy.

    Nič k riešeniu a uzamykám.

    LOCK
     
  10. Korben

    Korben User

    Žiadna šanca nieje , Niekedy sa mi až rozum zastavuje ako sú niektorý hráči drzí, vulgárny a ak sa im náhodou v niečom nevyhovie, tak to sa ani nedá čítať.
    Na fóre a aj na chate by sa našlo milión takých prípadov.
    Napr. hráč dostane ban na chat, o chvíľu tam je z druhého účtu a znova robí bordel , opäť dostane ban a je tam zas z druhého účtu. Čo s takým hráčom ? My sa tu máme nervačiť a jedovať ? Nie , prečo by sme to robili. Hráč dostane IP ban a je po probléme, ak to chytí aj niekoho druhého, bohužiaľ, smola. Tu nieje na vine administrátor , ale je na vine hráč a tak by sa mali hráči poriadne nad sebou zamyslieť , že ak si myslia že uškodia nám , tak sa mýlia. Uškodia len sebe a druhým ktorý s nimi zdieľajú IP adresu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.