Návrhy Autopilot CPU

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem afkNavzdy, 13/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Dobrý nápad?

Anketa uzavřena 13/9/14.
  1. Ano

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  2. Nie

    100.0%
Vícenásobné hlasování je povoleno.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. afkNavzdy

    afkNavzdy User

    !!! Prosim moderátorov aby si nerobili predsudky z prvých viet... Tento návrh neporušuje žiadne pravidlá preštudoval som ichčiže neporušujem žiadne pravidlá preto by ste mi to nemali locknuť!!!

    "Vesmírny pilot. Tvoja firma objavila úplne nový druh CPU! - Autopilotné CPU. Vďaka tejto pomôcke už môžeš popíjať rannú kávičku vo svojej kabíne a nemusíš namáhavo bojovať s votrelcom. Avšak táto výhoda, keďže je ojedinelá, je veľmi drahá...."

    Poznáme časy kedy bol na orbite samý autopilot ... Keďže nebol povolený už sa v takom hojnom počte nevyskytuje.... Po dlhom smútení som sa odvážil tu dať tento návrh... CPU by bolo možne podobne ako RSB EMP a distr. Boostre kúpiť raz za čas... CPU-čiek by bolo viacej. Na zber boxov (napr. 50 000U. na 100 hodin) ničenie NPC (100 000U. na 100 hod.) zber paladia (125 000 U. na 100 hodin ). Nebolo by možné kombinovať 2 a viac CPU naraz... !!! za autopilotovanie by si dostával 10x menej cti a 3x menej BS!!!

    HRAČI: Možnosť si nasporiť urko resp. EE za rozumnú cenu ... Pre "hunterov" vyváženie máp (nebude na 5-3 1000 hráčov a na 3-4 5 hráčov)

    KLANY: Možnosť úspešnejšieho lovu ... večší pôžitok z hry

    BP: ako bývalý zabanovaný úžívateľ nepovolenych programov Môžem ZARUČIŤ HROMADNÝ NÁKUP TÝCHTO POMôCOK (tj asi takých ako ja tu je cez milión ... prvý týždeň v hre minimalne 300 000 hracov to kúpi)

    ÚPNÉ ZNIČINIE AUTOROV NEPOVOLENÝCH POMôCOK KTORÁ EŠTE TIETO VECI STÁLE VYDÁVA ALE ZA OVEĽA VEČŠIU CENU AKO KEDYSY

    HRÁČI: ľudkovia ktorý na paladku mali nasporené za vystrieľanie AFK hráčov 100 000 rankingových bodov denne sa budú musieť vysporiadať s konkurenciou... túto možnosť by potom mali všetci

    KLANY: Neviem násť

    BP: Menší nákup Uridia (bývalý autopilotéri ho ajtak nenakupujú možno malo kto)

    Dopad na hru: Veľmi veľký

     
  2. »vojta«

    »vojta« User

    Návrh je podle mě k ničemu, protože hra je podle mě o tom abych jí hrál já a ne robot, ať už "legální", nebo "nelegální" a hraju jí proto aby mě bavila, ne proto abych v ní byl dobrej, sice není špatný bejt elitní, ale není to nutné pro zábavu. za mě velké NE
     
  3. Belgam

    Belgam Guest

    Nejhezci je ze to podava boter
    sτяpσ★ƒℓy★ƒoя★ƒrεε

    Zde neni nic k reseni a navrh uzamknut.

    LOCK
     
    Cruenta†Ultionem a »vojta« tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.