Chyby Autorizace přihozu do aukce to jako važně?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ¥«☼λriηas☼»VЯU«¥, 14/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. screen: http://prntscr.com/ha9wrf
    By mě zajímalo co je toto za ***! Tohle je už fakt přehnany.. Zadavat kod při přihozu do aukce to kterej *** tohle tam od bp přidal. Takže ani nemohu přihazovat užasny!
    Tohle je fakt absurdní!
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/11/17
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Prosím mierni svoj slovník, buď tak dobrý. Toto fórum čítajú aj 14-roční.

    Na druhej strane, toto by aj mňa rozhodilo.
    Ale vulgarizmy na fórum nepatria, tzn. že by som ich rozhodne nepoužil.

    3x by som si poriadne premyslel, čo chcem dražiť.
    A rozhodne by som dražil len jedinú vec, ktorú momentálne potrebujem.

    Za tie invektíva, si rozhodne zaslúžiš OT body. Za urážky člena spoločnosti BP aj niečo horšie.

    P.S.: Prepáč, ale príspevky s veľmi urážlivým obsahom, rozhodne nahlasujem. Stalo sa.
    Takéto niečo, tu fakt nemá čo hľadať. Vyhviezdičkujte mu to, Prosím.
     
    Naposledy upraveno: 14/11/17
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  3. -baghira2- nahlašováním příspěvků, akorát moderátorům přiděláváš práci. Tak se prosím s tím policajtováním klidni i ty, poslední dobou jsou tvoje příspěvky větší spamy a OT než kdy jindy, na upozorňování na pravidla tu máme moderátory. ;)

    ¥«☼λriηas☼»VЯU«¥ příště než přijdeš na fórum, si 3x napočítej do 10 a pak ještě pro jistotu 2x vypláchni ústa.

    Upřímně ale u aukce jsem se nikdy s captcha kódem nesetkal, ale na 99% to je tím že jsi přihazoval v krátkém čase na hodně předmětů, a systém to mohl vyhodnotit jako automatizovaný proces, který neprovádí člověk. Jiný důvod captcha nemá.

    EDIT: captcha ti vyskočí potom co během krátké doby, cca půl minuty, přihodíš na 5 a víc itemů. Odzkoušeno.
     
    Naposledy upraveno: 14/11/17
  4. Borat

    Borat User

    Tak ako povedal Colek. Systém ta vyhodnotil ako nejakého robota a preto ti hodil captcha.

    A za nadávky ti dávam body.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Warden

    Warden User

    ¥«☼λriηas☼»VЯU«¥: Osobní zkušenost je jednoduchá (možná záleží i na rychlosti netu). Pokud přihazuješ na aukci moc rychle za sebou, pak například mně při 6. pokusu to dá capta kód. Můžeš si to klidně sám otestovat.

    P.S: Zřejmě se ti dříve tolik příhozů v tak krátkém čase nepodařilo udělat, neb toto opatření je ve hře již dlouho.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. dolikt

    dolikt User

    hele pokud vidím dobře tak tam je ***(napsal sem jen hvezdičky) a ne nějaké vulgární slovo Baghira neustále to tu spamuješ nech toho děkuju ale jaktože se mi tohle nikdy nestalo
     
  7. dolikt hvězdičky jsou tam proto že mod už ty vulgarity co tam původně byly vymazal.
    A nestalo se ti to proto, že si asi nikdy nepřihazoval moc rychle na hodně předmětů do aukce.
     
  8. Badmaniak

    Badmaniak User

    Normální věc, už několik let. Pokud hodíš 4tý příhoz v řadě, musíš to vyplnit. Já to tam mám pravidelně.
    A dobře že to tam je, jinak by to programy či obyčejné makro docela otrávilo aukci všem lidem, kteří musí přihazovat ručně...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Warden

    Warden User

    Vzhledem k tomu, že autor se již více neozval a nejedná se o žádnou novinku ve hře, neb captcha kód je v aukci implementován ji poměrně dlouho, dovolím si toto téma uzavřít.

    Vysvětleno

    LOCK
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.