Autorizácia emailovej adresy na hernom účte

Diskuze na fóru 'Oficiální oznámení' zahájená uživatelem Andromeda., 4/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Andromeda.

  Andromeda. User

  Ahoj Piloti!

  Na podporu hry nám v 70% - 80% prichádzajú tikety / emaily, ktorých majitelia účtov nemajú potvrdenú / autorizovanú emailovú adresu.
  V praxi to znamená, že takéto herné účty sú vystavené väčšiemu a ľahšiemu odcudzeniu. Z tohto dôvodu Vás žiadame aby ste si skontrolovali či máte potvrdenú / autorizovanú emailovú adresu. Ak tomu tak nie je, prosím aby ste si ju bezodkladne potvrdili / autorizovali.

  Po každej registrácií obdržíte na svoju emailovú adresu email s predmetom: Dokonči svoju registráciu v hre DarkOrbit, ktorý obsahuje link na potvrdenie. Pokiaľ tento email ignorujete, prípadne stratí platnosť, môžete si tento link vyžiadať opätovne zo svojho herného účtu.

  Kliknite na Centrum konta na domovskej stránke hry:


  aktivacia_emailu_1.png


  Pokiaľ nemáte emailovú adresu potvrdenú / autorizovanú zobrazí sa Vám nasledovná stránka, kde je potrebné vypísať email a aktuálne heslo:

  aktivacia_emailu_2.png


  Po kliknutí na "Ďalej" sa odošle aktivačný link na Vašu emailovú adresu:

  aktivacia_emailu_3.png

  V prípade, že Vám email nepríde ani do niekoľkých minút (cca 30 minút), opätovne skúste vyžiadať email. Ak následne nepomôže ani to, kontaktujte podporu hry.


  V emailovej schránke si nájdete aktivačný email s predmetom: Potvrď svoju emailovú adresu:

  aktivacia_emailu_4.png


  Kliknutím na odkaz (červená farba) potvrdíte / autorizujete svoju emailovú adresu a máte tak účet v bezpečí. Žiadne ďalšie zmeny sa bez potvrdenia na Vami zadanej emailovej adrese neuskutočnia:

  aktivacia_emailu_5.png

  V prípade akýchkoľvek problémov s potvrdením / autorizáciou emailovej adresy neváhajte kontaktovať chat moderátora, team fóra prípadne aj podporu hry.

  Váš DarkOrbit team
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.