Chyby Avatar (gif)

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem †★♠WΣŞT♠★†[╬ČS╬], 6/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mozem sa spitat preco mi nechce dat do hry gif. ktory ma optimalnu velkost ? a aj pixely mi pise ze su dobre len to tam nechce dat ... ?[​IMG]
     
  2. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Tvoj obrázok má 200x200px a nie optimálnu 115x125px
    Tvoj obrázok ma 126KB a nie max do 15KB

    Musíš si ho zmenšiť aby spĺňať požiadavky.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  3. Menim to uz hodinu pomali a furt mi pise chybu tak ja neviem pomali 100x som to menil .. :D :)
     
  4. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Bohužial požiadavky pre herný obrázok sú striktné a musíš ich dodržať.
    Verím, že sa ti to podarí
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  5. Nejak sa z toho vymotam ... ;-) Aj som si myslel ze pisem asi zle a radsej treba hladat na nejakom Rusko/Mongolsko/Africkom foru lebo tu sa clovek nic nedozvie max. ze ma ban alebo stopku na forum/ucet ... ;-) bye
     
    Naposledy upraveno: 6/4/16
  6. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Prosím ťa, nepíš 2 príspevky pod seba ak nik neodpovedal, stačí použíť tlačítko Upraviť

    Keď si ukladáš obrázok do počítaca stále sa uisti v jeho vlastnostiach akú má veľkosť, tento čo posielaš si síce zmenšil na 31x31px čo mi príde až príliš malý ale stále ma viac ako 15KB čo je maximálna veľkosť ktorú môžeš mať.

    Musíš tam experimentovat, aby si dosiahol takúto malú veľkosť súboru, musíš ho troška okresať. Premýšľal by som nad zrušením toho nadpisu a ponechal len animáciu, možno ti to pomôže no žiaľ nie som expert na zmenšovanie animovaných .gif a budeš si musieť v tomto poradiť. No nezabudni spĺňať požiadavky
     
    Cruenta†Ultionem a Zafod tohle ocenili.
  7. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Já bych doporučil vynechat pár snímků, případně obrázek optimalizovat pro formát gif, to ušetří spoustu na velikosti konečného souboru.
     
  8. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Upravil som ti obrázok troška a mal by ti už fungovať no vynechal som ten text aby som ušetril na farbách súboru a taktiež vynechal nejake snímky.

    [​IMG]
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  9. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Verím, že sme ti pomohli a tvoj problém vyriešili.

    V prípade ďalších otázok alebo problémov nás neváhaj kontaktovať opäť.

    Veľa zdaru na mape.

    LOCK
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.