-baghira2- a •ŞĦΘCK▪ a jejich nepodložená obviňování.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem pyяø•uиsтøppαblє, 13/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Myslíte si, že by měli být potrestáni?

Anketa uzavřena 20/1/19.
  1. Ano.

    63.6%
  2. Ne.

    36.4%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. V tématu Hodnosti. uživatelé •ŞĦΘCK▪ a -baghira2- obviňovali generála EIC z používáni programů třetích stran. Ne jen, že své tvrzení ani jeden z uživatelů nebyl schopný podložit, ale dokonce z mnou uvedených screenů výpisu deníku daného účtu v čase tvrzení uživatele -baghira2- v příspěvku #26 "Toho generála EIC sem honil na mapě 2-3, bylo to předevčírem kolem 21:00h a autopilotoval. Zakaždým utíkal na port." je zjevné, že se jedná o křivé obvinění a snaha o pošpinění jeho jména. Proto žádá o potrestání obou uživatelů, za zveřejňování jeho profilu v příspěvku #20 společně s obviněním z něčeho, co je jen zoufalým výmyslem jejich chorých hláv.
    [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    ZOHAN tohle ocenil(a).
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Sám obviňuje a přitom žádá o tresty z obvinění, směšné.

    Tá samá téma, zde #7 nejprve nadáva do hlupáků.
    Pak zde: #9 nepodloženě obviňuje. Teď nevím, co z toho je horší.

    Poprosil bych o Locknutí této témy, nakolik by opakovaně docházelo
    jenom ku zbytečným a nepotřebným príspěvkům ve formě agrese.

    A pokud by měl být někdo potrestán, tak všychni zúčastnení vrátaně
    zakladatele této témy, který s tým začal v témě
    Hodnosti. Toť vše.

    P.S.: Jediné a skutečné křivé obvinění je pouze zde: #4
    Tzn. že vina opět padá na zakladatele tohoto vlákna. :rolleyes:
    Na jeho místě, by sem se tohoto projevu, úplně zdržel..


    A já myslel, že si rovný chlap s vyrovnanou chrbtici. Spletl sem se.
    Pokud se to křivé obvinění otočí proti Vám, pak je z toho tragedie.

    Je nad slunce jasněji, že jde o další z jejich nepodložených obvinění.
    Protože, ničeho jiného, se nemějí a nemůžou bohužel chytit. :rolleyes::rolleyes:

    Navíc, z používáni programů třetích stran; sem ho v té témě, neobvinil.
    pyяø•uиsтøppαblє fakt zoufalý pokus. Jediné co umíš, je pouze Síť intríg.
     
    Naposledy upraveno: 13/1/19
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    Já bych je netrestal.
    Nechal bych je to v klidu vysvětlit, předložit nezvratné důkazy svých tvrzení a až potom bych jim nasolil dlouhý ban.
    Protože ani jeden z obou jmenovaných neumí odpovědět na jednoduchou otázku, viz příspěvek nade mnou a píšou jen nic neříkající slova napsaná za sebou.
     
    Runixcz, Juráás a -Juráás2- tohle ocenili.
  4. siux

    siux User

    -baghira2-

    by mě zajímalo, co máš za loď, že tu furt házíš takové rozumy. Přijde mi, že si možná pleteš hru s jinou sociální stránkou. Pokaždé, když dojdu na forum, vidím, jak tu jen píšeš kravince, možná by ses měl nad sebou zamyslet a opravdu to forum zavřit. Jsi tu jen pouhou přítěží, protože, jako hráč nemůžeš být nikomu nápomocen a jen tu neustále provokuješ. Být moderátorem, tak už tě dávno z toho fóra vykopnu. Začínám si myslet, že ten kód BSGOGENERAL dali kvůli tobě, aby měl alespoň 8 irisů a 15LF4 ač nestabilních.

    S pozdravem,
    Blázen bez gatí.
     
    MajklaDavid, Masožrout a ZOHAN tohle ocenili.
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    siux ještě dobře že nejsi moderátor.
    Kdyby si dobře četl, co ta práce obnáší + to, že má být nestranný, nezaujatý a neutrálny,
    pak by si tady nepísal, takové zbytečnosti.

    ZOHAN Ty také neumíš odpovědět na jednoduchou otázku, co Ti moderátori také vyhazujou na oči.
    Si myslíš, že do toho nejsi zapleten? A tohle co má být?
    screen: https://gyazo.com/cf183db76459abf58bb40cb64d27a4a9

    Přičem tomu bylo, jenom nedávno. Zastal si se krivě vypovídajíciho svědka.
    To napovídá o Tvé nedůvěrihodnosti v této témě. Postav se k tomu, alespoň jednou rovně.
    Vidno, že Tě zavolal pyяø•uиsтøppαblє, protože si neumí poradit sám. Si moc průhledný.
     
    Naposledy upraveno: 13/1/19
  6. Souhlasím s potrestáním, autora tématu, všech jmenovaných a celému týmu nařídit jíst týden brokolici. Však vás, po těch větrech tyto hovadiny přejdou.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Nebudu vám do toho nijak více zasahovat, neztotožňuji se s rétorikou -baghira2- ani ZOHAN, ale za sebe potvrzuji, že jsem několikrát viděl "velice, velice podezřele létajícího" uživatele, na něhož byl vložen odkaz k profilu. Důkaz k tomu nemám, pouze si ukládám profily hráčů s hodností Major a výš, u kterých zaznamenám "velice, velice podezřelé létání". A zmíněný generál v tomto seznamu figuruje. Spolu s dalšími cca dvěma nebo třemi desítkami vysokých hodností (asi netřeba zmiňovat, že se žádné zásadní banování nekoná).
     
  8. -baghira2-

    -baghira2- User

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► Nemám s tým problém.
    Nakolik sem do toho zapleten, trest přijímám. Pouze od Tebe.

    Brokolici na paře bych mohl jíst každý den, v tom problém nevidím.
     
    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► tohle ocenil(a).
  9. Snad to přežiješ :D.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. -baghira2-

    -baghira2- User

    Ano přežiju, bylo i horší.
    Jako se říká: Co Tě nezabije, to Tě posilní.
     
  11. ZOHAN

    ZOHAN User

    baghira napsal :
    1. tvůj screen nevypovídá vůbec o ničem, ty jsi se zamíchal zcela zbytečně do diskuse a pomatený Shock stále tvrdí, že můj klan mu vyhlásil válku, což nebyla pravda.
    2.Já volal Pyra? On je v jiném klanu a náš klan má s ním válku a netuším, jak bych ho zavolal?
    A myslím si, že Pyro je velice inteligentní a rozumný člověk, který od mojí osoby zcela jistě nepotřebuje nějakou podporu a už vůbec nepotřebuje nějakou pomoc.:p:rolleyes::rolleyes:
     
    Runixcz, Juráás a -Juráás2- tohle ocenili.
  12. ZOHAN

    já bych chtěl vědet jednu věc...a to je proč hájíš samoletky ve spojku...ti hráči alias tvoji kamarádi.. se po odlogování smějou nám všude..forum..chat...jak jsou čistí

    Já nevím..jako generál..bys měl sundat cubíka, nové mapy, ivoke atd ne...myslím, že je zbytečné lítat ve skupce s hráčí...co vím, že jsou samoleti..

    já čekám na den...kdy se aspon přizná někdo...co tam mají....dále si myslím, že stojíš na špatné straně břehu...

    rozhodně jako generál a reprezntace firmy bych nelítal s tak pofiderními hráči Pyro, Frog...apod..

    je tak těžké lítat solo...hráč TOP5 a pachtuje se takovými ne elitními a čistě nefér hráči...používající směsky všeho aby byli nelepší..

    Zamysli se nade sebou..a nestůj na mostě...který padá k zemi
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. -baghira2-

    -baghira2- User

    1. opět lžeš. Shock stále tvrdí, že Tvůj klan mu vyhlásil válku, co pravda byla.
    2. naopak. Pyro dnes zavolal Tebe, protože sám na to nestačí v tomto vláknu.
    -- máte alianci spolu s tým nejmenovaným generálem od eic. Aj war spadá pod mezifiremní diplomaci.

    Nechápu jenom jedno, proč ten nejmenovaný generál od eic posílá Vás dva?
    - To si neumí, zde vydiskutovat sám? Proč on nevznesl, zde na fóru o tom obvinění?
    - Měl se vyjádřit sám a né posílat svého poskoka pyяø•uиsтøppαblє, aby dělal za něj mluvčího.

    Je zrovna tak vinen, jako všychni zapleteni v této témě. Zbytečně si umývá ruce jako Ponský Pilát.
    Protože rovný člověk, si to umí za sebe vydiskutovat sám. Pokud ovšem, se něco nesnaží zakrýt.
     
  14. siux

    siux User

    -baghira2-

    čteš, co píšeš ? Podle mě ani nevíš, co tu děláš. Ty naloguješ do hry jednou za týden a tvoje nejdelší trasa byla na mapu X-3 a to jsi cestou beztak ještě 5x rupl, ale víš vše nejlíp. Takovýhle lidi mám v práci dost a je mi z toho do breku. Upřímně? Kvůli tobě to forum jde úplně, ale úplně do háje. Víš vše nejlíp, ale 99,99% věcí ti utíká bokem.

    Je mi z toho všeho opravdu k breku. Jak již píšu, myslel jsem si, že ten kupón BSGOGENERAL udělali kvůli hráčům z BGSGO, ale omyl. Udělali to kvůli tobě, abys viděl, jak vůbec vypadá LF-4...

    S pozdravem,
    Blázen
     
  15. ZOHAN

    ZOHAN User

    baghiro
    Shock opět a opakované lže, už to pochop. On ani neví, v jakém jsem klanu a já nevím v jakém klanu byl on.
    Ať tu dá důkaz svého tvrzení, nebo ať tu nepíše neověřené informace.
    P.S. Asi jsi nečetl můj příspěvek, neboť by jsi nenapsal to, co jsi napsal.
    Kdyby se tu nejmenovaný generál k tobě vyjádřil a místo sprostých slov napsal cihla, tak by tu stál cihlový mrakodrap....
     
    Runixcz, Juráás a -Juráás2- tohle ocenili.
  16. já souhlasím s posílám poslíčku na forum hry...natolik ví hráč, že mu lítá samolet...ne místo přiznání se ano mám to...je to pravda...jsou tu výpisy z deníku...atd

    Já píšu sám za sebe .. a nepotřebuji trojici poskoků, kteří mi pomáhají s tím aby hájili špatnou stranu mince...

    Tohle je špatná strana mince..uvidíte, že přijde klient...a to nezapnete...pak účty nabotované budou k ničemu, protože phoenix bude problém.

    Vůbec pak nechápu to navyšování ega...mám spojko s nimi ...proč to neřeknu..mlžím furt dokola..

    Co já nevím co máte na TS...jak si to tam přeposílate. Rozhodně kdyby jste hráli dle VOP nevznikali by žádné roztržky..Ale tohle je moc...
    Aby generál EIC lítal v samoletu... a ještě si sem dával ranky na ŠEF-GENERÁLA.
    Pak máte vše... jasně nikdo nemá šanci proč protože když je ten účet v samoletu...má tam toho tolik takové dmg..že jiný hráč nemá šanci..

    Navíc lítaní ve skupkách... a povyšování se..ale proč jsem samolet..

    Ne místo toho tu dáváš screen na mě na 4-1 sdílenou fotkou tak aby jste špinili jméno...a dál pokračovali v samoletu.

    ZOHAN nelžu měl jsem war od tebe a od spojek v ten den... v okamžiku zrušení klanu to nemám...

    v jiných klanech menších žádný war mezi těmi hráči nebyl ...co pak to je...nebo jak to mám přeložit...

    ZOHAN otázkou je jsi férový hráč VRU.a fakt ty ranky na šef.generála co chceš jsou nahraná poctivě..to nevím .... víte to jiní...co jsou umlčeni a je jim vyhrožováno že

    siux jo ty máš lidi v práci.. to musí být šikana... no další plukovník co si myslí, že mu patří mapy...takové fakt žeru..
    no nechtěl bych takové šikanistu v práci...Asi není náhodou jak se chováte ve hře..Realita je asi stejná...
     
    Naposledy upraveno: 13/1/19
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. -baghira2- omezenost tvého myšlení a schopnost dávat si věci do nesmyslných souvislostí mě opravdu nepřestává udivovat. Kdyby ti byly strženy body za každou hloupost, lež a nesmysl co jsi zde na fóru publikoval, tak jsi s body v mínusu. Zatím tu pořád jen dokola jak dva šašci křivě obviňujete hráče, ale nikdo z nás neviděl jediný důkaz. Jasně jsem ti doložil screeny deníku z doby, kdy si tvrdil, že jsi ho naháněl na 2-3 na botu a přesto tu jak slepý pokračuješ v útoku bez jakéhokoliv objasnění, či omluvi za to, že jsi lhal. Nemluvím ani o tom, že máš problém se ZOHANem ohledně toho, že vyhlásil válku hráči •ŞĦΘCK▪, i když tvrdí, že to není pravda, protože Shock tvrdí opak. Můžu se tě zeptat, když tady Shock řekne, aby si skočil z okna...Skočíš? Jediný falešný a bezpáteřní člověk zde na fóru jsi ty. Jedniné o co ti jde jsou bodíky a proto komentuješ každé vlákno, i když nemáš absolutně žádné tušení o co se v tématu jedná a radíš tu začínajícím hráčům hlouposti. Okatě oceňuješ příspěvky téměř každému na fóru a snažíš se všem lézt do zadku. Jediný problém je, že pár lidí zde na fóru to vidí a chápe a to ti strašně vadí, a proto tyhle hráče nemáš rád. Tak já ti řeknu jednu velice zajímavou informaci.. Jsi mi naprosto ukradený, a kdyby jsi se nezapojoval do každého tématu, tak si tě ani nevšímám, ale to ty nemůžeš, protože jak mentálně chorý musíš všude vyjádřit svůj názor, ať už naprosto zcestný, a vždy chceš mít poslední slovo. Hluboce se ti tedy omlouvám, že jsem hlupákem označil jen shocka, neboť jsem nechtěl urazit hlupáka tím, že tak nazvu i tebe. Zase se tu snažíš otočit celé téma od toho, že jste se oba zachovali podle a začali obviňovat hráče bez jakéhokoliv důkazu k tomu, že všichni ostatní jsou zlí a jen ty a shock jste svatí chudáci, kterým jen každý ubližuje. Naposledy tě žádám, aby jsi společně s shockem vyložil důkazy ke svému tvrzení, tak jako jsem to udělal já, a nebo se oba omluvte.

    EDIT:
    Marie Terezie by brečela, kdyby viděla, že ani zavedení povinné školní docházky nepomůže jistým individuům k tomu, aby se naučili číst a psát.

    EDIT2: Shocku zjevně jsi ty VOP ani nečetl, jinak by jsi tu nepsal takové hlouposti. Očividně tady s baghirou máte své vlastní VOP a každý kdo se vám nelíbí je porušuje.
     
    (GRIBAR) a siux tohle ocenili.
  18. pyяø•uиsтøppαblє jsi někam ...ty jsi měl samolet..OK PŘÍŠTĚ JAK TĚC CHYTNU pošlu tě na podporu hry, na foru ti nalepím fotku od tvé poctvivosti...dám to všude to si piš...

    Škoda, že to ne sreenuji toto...a jen to tak přeletím..chyba a ponaučení...příště si tě vyfotím a vylepím na forům..

    Mám otázku je generál EIC v pořadí 18 - je to generál EIC co má v profilu tu kočku...

    To je samolet na 1000000 % a nevymluvíš to nikdy...ok chceš to máš to mít...zapni to raz ...a jak poletím jsi na foru, a všude kde můžu..

    Nadpis, generál, co se nevidí na nos

    Asi zřejmě si online ted...či na foru... to je jedno...vypátrali jsme tě...a každý krok bude sledován mými kamarády...a neboj.... nikdo nechce lítat se samoletkou to si piš..

    pyяø•uиsтøppαblє založil si vlákno...tak se doznej co ta máš.
    Nebo hod srceen svého windows...jak hraješ když nejsi doma.
    A nepiš něco co není pravda.

    Už tě vidím jak máš myš na tom co si měl puštěné.

    Já si přeju jedno, přiznej se laskavě ke všemu...
     
    Naposledy upraveno: 13/1/19
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. Korben

    Korben User

    Pozrite sa čo ste v tejto téme predviedli. Ešte sa niekto z vás čuduje, keď podobný odpad plný hádok a obvinení zmažeme? o_O

    Takže ak za niekto bude pýtať, prečo niečo zmažeme, tak táto téma môže byť vzorovým príkladom toho, čo na fóre byť nemá.

    Viac tu nieje čo riešiť.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.