Balik zliav 66% na premko

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *pursuer*, 10/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *pursuer*

    *pursuer* User

    Zhruba pred mesiacom som dostal po vyprsani premka tento balik zliav a ponukli mi premko za tretinovu cenu,tak som to vzal.Vcera mi vyprsalo znova premko a znova som dostal ten balik zliav,tak som sa rozhodol si zakupit premko cez to,lenze po kliknuti na to mi vyskocilo pri platbe toto:

    Bohužiaľ ti nemôžeme tento balík teraz zobraziť.
    Dôvodom môže byť, že už tento balík vlastníš alebo nie je v tvojej krajine k dispozícii.

    Nechapem,preco mi ten balik znovu vyskoci,ked uz sa neda pouzit,kedze cely mesiac po pouziti mi nevyskakoval,len ked mi znovu doslo premko,tak ma potesilo,ze usetrim vdaka tomu nejake € a mozem si radsej uridko kupit.
     
  2. Korben

    Korben User

    Tak na to ti asi odpoveď nedáme, zobrazovanie balíkov je len na BP. Je dosť možné že tam nastala chyba a ten balíček sa ti už nemal zobrazovať.
     
  3. Belgam

    Belgam Guest

    Pokud balik jednou vyuzijes,nelze ho pouzit opet. Jak psal kolega je to chyba ze se ti opet zobrazuje.
     
  4. *pursuer*

    *pursuer* User

    Diki za odpovede.To je skoda,ale nevadi uz,kupim si riadne premko teda.
    Nemam viac otazok.
     
  5. Belgam

    Belgam Guest

    Zodpovezeno a uzamknuto.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.