Ban Chat

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem angelexit, 21/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. angelexit

    angelexit User

    Dobry vecer, nechci unban, vim cim jsem se provinil, jen mi neprijde korektni, ze nevim dobu trvani, mozna, ze je to perma ban. bylo mi oznameno jen (Systém: Systém tě zabanoval!)

    ps: jinak ano rozcilil jsem se, kdyz je mozne bez utoku me nicit v zone neutoceni.
     
  2. Zona neutoceni se muze zrusit , kdyz ti pet lítá a boxikuje na mapě . Pokud ho hrač sestreli - okamzite más po zone . A pokud to takto nebylo tak vazne uz nevim jak poradit .
     
  3. Borat

    Borat User

    angelexit pokiaľ dáš relog tak by ti mal vyhodiť systém dĺžku banu. Pokiaľ to tak neurobí tak si napíš do sekcie Chat a dodaj ID tvojho účtu + server a kolegovia sa nato pozrú.

    PaRazZziTeK na niektorých nepriateľských mapách máš ešte ZN, ale po chvíľke sa ti zruší, ale to myslím starý vesmír :)
     
    PaRazZziTeK tohle ocenil(a).
  4. angelexit

    angelexit User

    Dal jsem relog a stale se nic nezobrazuje, jen, ze mam ban :) posledni dobou se mi hra na chrome nechova tak jak driv, hold nechame to nez se mi chat zobrazi :)

    PaRazZziTeK bylo to na 5:2 a po znovuopravu na mem portu jsem byl okamzite sestrelen 3x po sobe na portu pro MMO a to jsem MMO
     
    Naposledy upraveno: 21/5/17
  5. Borat

    Borat User

    Ban ti končí 19:23 a dostal si ho na 2 hodinky. Nabudúce prosím do sekcie Chat aj keby si chcel vedieť len dĺžku banu ;)
     
  6. angelexit

    angelexit User

    OK moc děkuju a omlouvam se :) můžeš Lock
     
  7. Borat

    Borat User

    Nemáš začo ;)

    Zodpovedané.
    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.