BAN - dal by se vrátit účet?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem REALradim5275, 18/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Vrátili byste mi účet?

Anketa uzavřena 18/12/16.
  1. Ano

    50.0%
  2. Ne

    50.0%
  3. Podle rozhodnutí většiny

    0 hlasy(ů)
    0.0%
Vícenásobné hlasování je povoleno.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj, někteří mně možná už na DO viděli, jmenuji se radim5275, konny forever a jeho kámoš mi nějakým způsobem hackli email a poté změnili heslo od DO, když jsem to s ním řešil, řekl, že on o tom nic neví, a že se zeptá kamaráda, ten po mně chtěl 200,- za účet, s tím kidem jsme vyjednávat nechtěl, tkže jsem odmítl, stejně, kdo mi zaručí, že mi ten účet vrátí... Nedávno jsem si psal s gunnrem a říkal, že už zabanovali můj účet. Jenom bych se chtěl zeptat, dalo by se nějak zařídit, abych ho dostal zpátky? Já jenom, že jsem do DO něco investoval a znám tu hru od roku 2011, tam se mi nějak smazal účet a tenhle jsem měl od 2012, s nějakýma přestávkama jsem na něm hrál do roku 2015, než jsem o něj přišel. Nedal by se ten účet vrátit?... 3roky účtu vniveč, jen kvůli nějákým 2kidům?... Asi většina z vás napíše, že ne. Ale vžijte se do mojí situace - snažili byste se vy získat zpátky svůj účet, po několika letech hraní?
    Účet hacknut - v době eventu o nový design surgeon, dával mám pocit nějaký boost + slot

    Charakteristika, že nejsem fake - účet od 2012, skoro kvantová optika II, všechny designy za kredity a z aukce, solace ze zelené bedny + design kick. Lvl 19 malá hodnost, dokončené brány: Alfa, beta. Full iris + 1design havoc, z eventu demonierské konvoje, nebo nějak tak ten event se jmenoval. Pet lvl 15 + lvl 3 heal +
    lvl kamikadze, full lf3 nějaké vylepšené + 2lf4, základní formace za kredity + nůžky a srdce.
    Klany : zabijáci sibíků, přátelský klan, f1, poslední myslím ČSO, pak bez klanu.

    Děkuji za přečtení mého dotazu a normální dotaz od srdce, co byste udělali vy, přeji příjemný zbytek dne.
    Děkuji, radim5275
     
  2. Tak toto je bohužiaľ fórum takže tú také veci ani riešiť nebudú. Tvoja téma bude možno čoskoro locknuta, ale pokiaľ bol účet permanentne zabanovany tak už pochybujem, že je možnosť účet dostať s5.
    BP a aj moderator ti povie len to. Údaje nikomu nedavajte a chráňte si ich. Takže musíš uznať že je to aj tvoja chyba keďže mailove hostingy majú pekné zabezpečenie nakoľko na niektorých mailoch sa nachádzajú citlivé maily.

    To je asi odo mňa všetko.
     
  3. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Na fóru se ukradené ani zabanované účty neřeší, na to slouží podpora.

    Zde nic k řešení, LOCK!
     
  4. Korben

    Korben User

    Ja som zas videl jednorožca. :eek:

    Už niekoľko rokov, som nemenil heslo na email a ani na účet. Okrem mňa, heslá nikto nevie, dokonca ani prehliadač, tak že reči o nejakom háčkovaní a inej ľudovej tvorbe, beriem z rezervou. :rolleyes:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.