Ban hráčovi «BoB☻Ma®ley»

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ._KłŁŁ€Я_96., 3/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím, žiadam o udelenie permanentného banu hráčovi «BoB☻Ma®ley» z dôvodu opakovaného zabíjania vlastných hráčov, aby mohol získať takmer zničené npc. Takto sa mi to stalo asi dvakrát pri npc BossKristallon. «BoB☻Ma®ley» čaká na porte a následne ničí hráčov, keď vidí, že je npc takmer zničené a smeruje do rohu. «BoB☻Ma®ley» hral na serveri cz1, keď sa to stalo. Na jeho stratégiu hry, reagujú aj iní hráči rovnako, keď som to zavesil na chat, tak začali okamžité reakcie. Žiadam teda o udelenie permanentného banu hráčovi «BoB☻Ma®ley».

    PS: Ak som zadal tému do zlej časti fóra, tak sa vopred ospravedlňujem, ale nenašiel som tým pádom to správnu časť.

    ._KłŁŁ€Я_96.
     
  2. Korben

    Korben User

    ._KłŁŁ€Я_96. to čo žiadaš nieje možné. Ak hráč odstrelí vlastnú firmu, tak prichádza o česť a to čo robí je nečestné , ale nieje to proti pravidlám hry.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  3. -xghost-

    -xghost- User

    Takove chovani take nemam rad, ale da se to resit. Strilejte BVK ve skupine - kdyz napadne jednoho, leti pryc (hlavne stale do neceho strilet - treba do toho marleyho) a ostatni dodelaji NPC - tezko vas sunda vsechny. Pokud davas BVK, budes dost silny na to, aby nedal treba 4 takovy jako ty. No a samozrejme si na nej nekde pockat a pak to do nej vsichni pustit bilou (idyz to jednoho z vas bude stat cest).

    Druha moznost - to delam velim rad - pokud na nej nestacis, tak si vyclenit chvilku a treba pul hodiny se venovat jen tomu, ze ho otravujes - litas za nim, strilis ho, nenechas ho sundat NPC - tak aby te nesundal samozrejme :) Sice nic nevydelas, ale je sranda a o tom preci kazda hra je.
     
  4. Nemůžeš zabanovat hráče za to, že střílí členy vlastní firmy (I když mě to někdy taky pěkně pije krev).

    Nicméně, pokud narazíš na takovouhle hyenu, která okrádá vlastní firmu, pak vřele doporučuju si ho vystopovat až bude zase on střílet silné NPC a udělat mu to samé .. jak bude mít málo Hp tak to do něj pustit RSB + x4 a NPC si vzít pro sebe.

    On si to třeba příště rozmyslí :)
     
  5. Kubino

    Kubino Guest

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.