BAN na ako dlho?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem kraliček, 25/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kraliček

    kraliček User

    Ahoj,dostal som ban na učet za pofiderne draženie na novom učte.Založilo som klan pozval kamarata s tím že budeme znovu spolu lietat a snad nielen mi dvaja tak som na tom učte začal samozrejme makat ako to viem,on mi prispel na irisi 8 aby som to hnad upresnil,no a dostal som ban.Pisal som na podporu z akeho dovodu,lebo som si myslel aj si stale myslím že som nič neporušil,ved klanova kasa je od toho aby sa pomahalo ostatným členom a to,že sme tam zatial 2,neznamena hadam hned že sa jedna o nekale,protizakonné neprídem zrejme na správne slovo porušenie VOP vytvaranie učtu.Nečakal som len tak na klanove dary ale som mesiac poctivo boxikoval a nadobudol som pre"nováčika"ohromný zisk,ktorí by zaskočil každeho,tak som myslel či nedošlo k omylu banu za bota,ale ako my bolo oznamené,že nie,ale aby som vysvetlil moje draženie predmetov.No a ban mam od velkej noci s tím že som dostal ešte odpoved s tím,aby som ju nemazal ani na nu neodpovedal lebo može byt zaradena do spam filtra a tím prídem o technicku podporu.Neviem ako dlho mam ešte čakat,alebo či im možem priamo cez emailovku odpovedat?
     
  2. Belgam

    Belgam Guest

    A jak dlouho bude podpora cekat na odpoved na otazku,kterou jsi dostal?

    Stezovat si umis,ale odpovedet neumis.

    Nic k reseni a uzamknuto. Hrac nekomunikuje s podporou.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.