BAN na chat

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem rustymattock, 15/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den,
    píšu zde poprvé, tak snad nezakládám vlákno v nesprávné sekci. Ono mi to vlastně v jiné ani založit nejde.

    Za 10 měsíců co hraju, jsem obdržel několik BANů. U těch prvních bylo lehké si domyslet, že jsem špatně odhadl, co mi filtr dovolí napsat a u těch ostatních mi nestálo za to, zjišťovat co jsem vlastně provedl, když mi to moderátor sám nesdělil.
    ...ale ono je toho někdy moc. Když se nedovím proč jsem BAN dostal, tak i do budoucna prostě NETUŠÍM čeho se vyvarovat (a odkaz na pravidla je vágní, nic neřeší, pouze zdůrazňuje neochotu někomu se věnovat ).
    Navíc u některých BANů jsem přesvědčen, že jsem neprovedl zhola nic (což může být taky pouze můj subjektivní názor, ale bez reasonu k BANu to už tak bývá).

    Proto bych poprosil, aby si někdo dal tu námahu a z historie mi vytáhl, za jaké prohřešky jsem to byl potrestán. Především ten poslední, který mě už docela zvedl ze židle.
    [​IMG] 165991438 (jestli je NICK nedostatečný)

    Děkuji. S pozdravem Rusty



    P.S: třeba BAN za angličtinu byl docela přísný. Všímavý moderátor by viděl, že jsem s tim klukem mluvil ve skupinovém chatu. 1, nebo 2 věty se na Globalu ocitly spíš nedopatřením při přepínání chatů. Okamžitě tasit od pasu trest natvrdo, mi přijde jako potěšení z exekutivy, kterou moderátorovi někdo poskytl.
    Nebo tušim 2 dny za (soukromou) větu hráči, který mě pronásledoval: "to po mě tolik toužíš? :)" ...leda v historii najdete něco, na co si nevzpomínám


    Nejsem člověk, který chce ignorovat pravidla, ale sami musíte z toho množství BANů které v průběhu času udělujete vidět, že vejít se bez ujmy do vašich představ není zrovna lehké.
     
    Naposledy upraveno: 16/7/16
  2. ddavidd11

    ddavidd11 User

  3. nechci žádat o unBAN. Jen ať si tam zůstane.
    Chci ce zorientovat v tom, kde dělám chybu (když už tady reason k BANu neexistuje), případně zda chybu nedělá moderátor (který je ale bohužel implicitně neomylný).
     
  4. svi1

    svi1 User

    rustymattock a i když nechceš žádat o unban, i přesto se takové věci píší do sekce, kterou Ti zde poradili ostatní. Prostě vše kolem banu v chatu se řeší v sekci
    Chat
     
  5. Korben

    Korben User

    Píšeš v zlej sekcii a tu si už urobil prvú chybu. Keď si otvoril fórum, tak si si mal v prvom rade pozrieť sekciu pravidiel. Tam by si našiel okrem iného tému,Jak správně přispívat na forum. V tej by si sa dočítal, kde sa riešia bany na chat. No už len prebehnutím sekcii fóra, by ťa dedukcia mala naviesť na sekciu chatu.
    Filter povolí všetky slová, ktoré sú slušné a neporušujú pravidlá chatu. Rušivé momenty na chate, si môžeš taktiež prečítať v pravidlách. Ak systém zachytí nevhodné slovo, tak na základe nastavenia ťa buď s chatu vykopne, alebo ti udelí ban.
    Ale ban môžeš dostať aj za podobne vyjadrenia ako napr.
    Tak že ak by si čítal pravidlá, tak vieš že by si to písať nemal.
    5. Urážky:
    Urážky ostatních uživatelů se v našem chatu netolerují. Pokud tě někdo urazí, ohlas to prosím administrátorovi nebo moderátorovi chatu.

    Toto se vztahuje i na nepodložená obviňování jiných hráčů z nečisté hry.

    Históriu banov ti nikto robiť nebude, toto nieje banka, výpisy tu nerobíme, no v tvojej histórii vidím len jeden ba za obchádzanie systému a ban ktorý si dostal teraz.
    Za čo si ho dostal? No skús si prečítať Systémové řešení podpůrných programu a možno ti docvakne, za čo si ban dostal.

    Opäť sme pri pravidlách, ktoré platia pre všetky národné servery. Ak by si bol v skupinovom chate, tak moderátor tento chat nevidí, tak že ti tam nemohol dať ban a ak si to napísal na globál, tak trest je oprávnený.

    Jazyk chatu
    Jazykem chatu je jazyk, který jste si zvolili při přihlášení do hry. Pokud tedy hrajete v češtině, můžete chatovat pouze v češtině. Pokud si chcete s někým popovídat v jiném jazyce, můžete tak učinit, avšak nikoli v hlavním chatu. Pozvěte dotyčného do soukromé chatovací místnosti.
    Použijte následující příkazy (bez uvozovek):
    /create "název místnosti" – k otevření místnosti
    /invite "uživatelské jméno" – k pozvání určitého hráče

    2. Jazyk chatu:
    V chatu se používá čeština a slovenština. Ve výjimečných případech je možné použít i angličtinu.

    Toto pravidlo platí pro globální a firemní chaty, nikoliv pro individuálně vytvořené chaty.

    Na národních serverech je povolený jazyk pouze té které země, ke které server náleží, např. CZ1 má povolený na veřejných chatech pouze češtinu a slovenštinu.

    Obsiahnuté v pravidlách a tvoje porušenie vedie k trestu.

    Jednú vec si ujasni. Chat a jeho miestnosti, nie sú súkromné. Súkromne si môžeš hovoriť doma, písať listy a to je asi tak všetko, lebo veškerú elektronickú podobu komunikácie, môže niekto kontrolovať, tak že súkromie máš doma. Inak za tú vetu, by ban určite nebol.

    Možno nie si človek ktorý chce ignorovať pravidlá, ale je zjavné, že ich ignoruješ, keď si ich nečítal. Moderátor nedáva ban len tak, ale riadi sa pravidlami ktoré sú na fóre a internými pravidlami ktoré musí moderátor dodržiavať.

    Vyjadrovanie sa je základom v ľudskej spoločnosti a každý rozumný človek, ktorý je svojprávny a plnoletý, vie čo je slušné a čo nie. Bohužiaľ v dnešnej dobe prichádza k demencii osobnosti, mnohý nevedia čo je slušnosť. Mládež sa nevie vyjadrovať, plznia svoj materinský jazyk rôznymi prevzatými výrazmi, čo má za následok že už ani nevedia, čo je slušné a čo nie.

    Tak že v konečnom dôsledku nikto nedostane ban, za slušné vyjadrovanie a ak dodržiava pravidlá chatu. A na záver ešte jedno pravidlo, ktoré si málo kto uvedomí a potom sa čuduje že dostane ban, alebo je z chatu vykopnutý.

    Respektujte práci moderátorů
    Moderátoři chatu dohlíží na dodržování pravidel chatu a dbají na to, aby byl chat používán výhradně jako prostředek ke smysluplné komunikaci, za což jim přísluší náležitý respekt.

    Moderátoři chatu vykonávají svou práci dobrovolně a bez jakéhokoli nároku na odměny, bonusy či jiné výhody. Je zakázáno zveřejňovat osobní údaje či hráčské přezdívky moderátorů chatu a používat jejich uživatelská jména jako své vlastní přezdívky na chatu nebo jako jména pro gildy.
    Zdržte se jakýchkoli komentářů k práci moderátorů chatu a dodržujte pravidla chatu. Jen tak si na vás moderátoři budou moci udělat čas a pomoci vám namísto toho, aby vás pro nedostatek času pouze odkázali na fórum.

    Porušení pravidel o moderátorech:


    • Nerespektování moderátorů
    • Porušování soukromí moderátorů
    • Vydávání se za moderátora
    • Vyhrožování moderátorům
    Podľa toho čo si napísal, tak je na vine len moderátor,a tebe každý ubližuje.
    Ako hráč som písal do chatu vcelku dosť. No vždy som presne vedel, za čo som dostal prípadný ban , bolo to možno raz, alebo dva krát, ale keď som ten ban dostal, tak som presne vedel za čo to bolo.
    Inteligencia nieje len o používaní múdrich slovíčok, ako napr. "implicitný, vágni, subjektívny" a podobne, ale je aj o tom, že vieš rozlíšiť čo je a čo nieje proti pravidlám. :)

    Pred tým, ako mi budeš oponovať, tak si dobre prečítaj pravidlá.
     
    Naposledy upraveno: 16/7/16
  6. ale no tak, pane admine...

    to snad nemuselo být. To je jen jeden z možných výkladů a hned si se ho chopil.

    přijde mi, jakobych se stal předem třídním nepřítelem. Stačilo třeba napsat něco jako: ne, bohužel, takovou věc neumíme. Nebo: jo tady koukám, že máš BAN za to, že (pořád nevím co). NAmísto toho se dovím:
    Asi mi pán bůh té inteligence dost nenadělil. Proto jsem napsal sem.

    Abych shrnul některé věci, které se nesetkali s pochopením:
    1. BANy za slovník jsou v pořádku. Pár korekcí od systému mě vycvičilo, co je povoleno a vůbec si na ně nestěžuji (spíš bych jen konstatoval, že u některých slovních hraček je moc přísný. Snad se mi někdy povede nějakou perličku vyfotit).

    2. U BANu za Angličtinu taky nediskutuji o oprávněnosti. Já vím co je v pravidlech. Šlo jen o zpětnou vazbu, že je to přísné.

    3. ten posledení BAN...
    [​IMG]
    nikoho konkrétního jsem neobvinil, ale podezření je u některých zaměření dost silné (což ještě nic neznamená). Proto jsem se ptal, jak na to, aby z podezření byla průkazná věc. Takhle sme to dělali na CounterStrike. Neznám možnosti tohoto Engine, proto dotaz na Admina.
    Taky třeba stačilo napsat: S tim ty nic neuděláš
    namísto bezodkladného trestu, se zákonem v zádech
     
    Naposledy upraveno: 16/7/16
  7. Korben

    Korben User

    A čo tak
    Nieje to náhodou niečo k tomu, čo je obsiahnuté v téme, Systémové řešení podpůrných programu , že by si za to dostal ban?

    Ja ti nepíšem že by stačilo podať si žiadosť do sekcie chatu, tak ty mi nepíš , čo by som ja mal písať tebe.
    Nikdy mi nikto nekázal čo mám a čo nemám písať. Mám svoju hlavu a za všetko čo napíšem, si nesiem aj zodpovednosť.

    Ak by si čítal fórum a pravidlá, tak by si odpoveď vedel. Je jasne napísaná v tom hornom odkaze.
     
  8. ten prístup eskaluje špatným směrem, tak to raději zamkni.

    Co jsem chtěl, jsem se už dověděl. BAN jsem dostal za něco zcela jiného, než jsem předpokládal (reason u BANů by takové diskuze výrazně eliminoval). A dle toho se v budoucnu zařídím. Tudiž vyřešeno.

    P.S: Přesně tohle sme kdysi řešili... že je průser, když portál ke komunikaci s hráči pustí lidi, kteří umí hrát, tak se automaticky předpokládá, že umí i komunikovat s lidmi. Pak to dopadá tak, že, chce-li hráč odejít bez ujmy, tak musí říkat samé hezké věci.
    Zkus přemýšlet, proč policajt, který tě zastaví s tebou mluví daleko slušněji, než by ve své pozici musel (aniž bych tě chtěl urazit tim, že ti říkám, co máš dělat. Taky mi neříkáš, že si mám přečíst pravidla).
     
    Altlantis tohle ocenil(a).
  9. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Rusty, nejlepší je počkat dokud ban nevyprší :) škoda se tu dohadovat
     
  10. Korben

    Korben User

    rustymattock, Ja nie som ten, ktorý začal poukazovať na "exekutívu" moderátorov. Ten tvoj reason u banu, je vkladaný ku každému ban, to že sa nezobrazuje, nieje naša chyba, ale chyba v chat module. Avšak úplne stačí napísať žiadosť do sekcie chat, kde ti bude trest vysvetlený.

    P.S: S každým komunikujem tak, ako daná osoba komunikuje s nami. Tak že ak by sa komunikácia začala bez zbytočnej omáčky okolo, tak by si dostal aj iný tón odpovede. Ten kto ma pozná, vie že vždy zachovám presne taký tón textu, akým sa komunikácia začala.

    Toto je presne veta, ktorá mi má nepriamo naznačiť, že pre moju komunikáciu tu nemám čo robiť. No komunikujem tu len 5 rokov, a ku každému sa správam ako obraz v zrkadle.
    To znamená, že ak chceš normálnu konverzáciu, tak narážky na moderátorov do príspevkov nepatria.

    Nemusí, úplne stačí, ak si odpusti narážky.

    Policajt je platený aj z mojich dani. ;) A myslím že som k tebe nebol nikde neslušný. Zaujal som k tebe postoj, ktorý je zrkadlom tvojej konverzácie.

    A ešte jedno P.S: Nedá sa nevšimnúť tvoja záľuba v používaní cudzích slov, ktoré sa dajú nahradiť v tvojom prípade bežným českým slovom a nestratilo by to na zmysle textu. Možno sa takto cítiš dôležitý, no v mojom prípade to na dôležitosti nepridáva, lebo osobne obľubujem krásu a rozmanitosť materinského jazyka.

    No a keď že tvoje prízemné frustrácie jednoznačne indikujú, latentné antagonistické protirečenia a táto konverzácia ako si písal eskaluje a nechceme aby prišlo k exekutíve je najvyšší čas konverzáciu ukončiť skôr ako sa tu začnú prejavovať rôzne vášne. :)

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.