Ban na chat

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem whiskey21, 3/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. whiskey21

    whiskey21 User

    zdravím , tak ted bych se opravdu rád tady zeptal , jaké slova se smí/nesmí používat ve hře aby vás náhodou nějaký pan admin nezabanoval . Minule jsem dostal banána za slovo ''blbnete'' , dneska za slovo degeš :D jako pardon , ale příjde mi ujetý dávat za takovéto slova bany .


    Systém: Systém tě zabanoval!
    Systém: Tvůj chat byl zablokován. 3. 12. 2017 v 19:43 se můžeš opět přihlásit.
    [Nevhodné vyjadřování.Gomez]

    tady jsem si našel i význam toho slova
    Význam slova degeš:
    slangový romský výraz, špinavý, nepřizpůsobivý, jiný než já, nedodržující pravidla, opak je žužo

    -Což mi přišlo v tu chvíli vhodné , když vás sundá hráč ze své firmy

    proto bych zde nejraději i napsal hlášku z filmu kdo hulí ten umí '' pokud neznáš význam tohoto slova , tak si najdi jiný způsob jak se chovat jako ....''

    jinak rom nejsem , a vyhýbám se jim , at zde někdo nekonstatuje , že jsem snědší pleti
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= User

  3. Korben

    Korben User

    whiskey21,Napíšem ti to úplne jednoducho. V chate nemajú čo robiť urážky. Tak že ak si v chate použil si invektíva, tak si dostal ban. Ak tebe napíšem že si degeš, tak to určite nieje pochvala.;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.