ban na chat??

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem DAWENL, 14/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. DAWENL

    DAWENL User

    Dobrý den...
    [MEC™] *Džambulka*: Administrátore, až mě příště vykopneš tak si přečti pořádně spojení ve větě. Ty 3 tečky nenahrazovaly žádné písmeno.(
    [ESA] -€ŁŁ€N-: XD
    [MEC™] Agyl: Ahoj Ellen
    Systém: Administrátor ti dal ban! Námitky proti rozhodnutí moderátorů není vhodné diskutovat veřejně. Porušení má za následek zablokování přístupu na chat.

    OK. a kam mu mám napsat? Nebo snad zatelefonovat? At si to po sobě aspon přečte:"není vhodné diskutovat veřejně." To bych asi napsal do kicku...

    Byl bych rád aby si alespon někdo přečetl za co to bylo...chat cz1, dnes cca 13:35.
    To že je tam někdo anonymně schovanej...možná 1 věta by to vysvětlila, ale kam?

    Nežádám o zrušení, tohle je koukám jinej svět, jen o zamyšlení...podstata je na začátku před kickem...bohužel jsem to nestihnul zkopírovat.. pěkný den.
     
  2. jak tak ouka tak uz se tady davaji bany i za pravdu
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Belgam

    Belgam Guest

    Opet vymluva a na nic.
    Jak krasne ukazkove obchazeni systemu.Mas jen 2 hodiny ban a jeste tu pises stiznost.

    Mam chut ti ten ban prodlouzit,kdyz to je neopravnene. :-D

    Nic k reseni a uzamknuto.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.