ban na ucet

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem LIAHŇA8624, 11/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. prosim dajte mi unban na .marshunter. us mi povedal heslo ten co mi zobral ucet prosim pekne sa ospravedlnujem bol som taky nastvany bo cele leto bez DO?prosim vas pekne ospravedlnujem sa bol som vulgarny bo som bol nastvany teraz pisem z ineho uctu ale mam ho cez iny email no tak prosim dajte mi unban pekne vas prosim us nikdy nebudem nadavat a ak hej tak mi dajte bann len prosim dajte mi sancu ved ani cez .marshunter. som nenadaval na toto nove forum fakt sa pozrite plisa nerobte mi toto
    --------------------------------
    a predsa mi zabanujte ucet ffilip 4770 cez ten som nadaval ale nie .marshuntera. us mi ho on vratil pekne som ho poprosil tak mi dajte poslednu sancu us nikdy viac ziadne nadavky hlupe reci us nikdy
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/7/14
  2. Korben

    Korben User

    Nieje to prvý krát čo si sa vulgárne vyjadroval na fóre. Zabanovaný účet si rieš na podpore hry. Na multiúčet na fóre, udelený ban.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.