Ban nevím za co

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem login.exe, 28/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. login.exe

    login.exe User

    Za co sem dostal ban cz1 nick *SUPER-FLAKSAČ* Belagame prosimtě mužeš mi řict za co ban jestli se ti nelibylo něco tak se chci omluvit.Já nemám klíč od emailu tel tam nemam a na bezpečnostní otazku od emailu sem zapoměl měl sem tam čarovej kod.Taz kže nemůžu komunikovat s podporou,co teď je po učtě nedavno sem si koupil premium a uridium nwm za cos mi dal ban aspoň odpověs belgame
     
  2. raikou243

    raikou243 User

    Napiš na podporu a zadej tam jiný mail, než ten který ti tam primárně vyskočí. Třeba si ho i založ (snad to tak funguje, pokud ne velká omluva).
     
  3. login.exe

    login.exe User

    už odesláno,fakt nevim za co to je nic sem neuděla ať mi to belgam řekne do hry sem nedavno dal 3000kč sem mohl mít novej mobil
     
  4. raikou243

    raikou243 User

    A proč to sem pleteš? Nás ani podporu ani nikoho jiného nezajímá, kolik si do toho dal. Řeš problém a né kraviny.
     
  5. login.exe

    login.exe User

    řešim problém nevim duvod proč mam ban
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Ban na účet si rieš na podpore hry, ďakujem :)

    Zodpovedané, LOCK
     
    †≈HΛRĐY≈† tohle ocenil(a).
  7. Belgam

    Belgam Guest

    A jak ja to mohu vedet, nejsem jasnovidec.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.