Ban, Nick

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Morce98, 16/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Morce98

    Morce98 User

    Jelikož uběhl měsíc a bratr dostal unban a já ne, asi mám pernamentní ban. Ban jsme dostali 16.7.2014 okolo 15. hodiny naráz. Jelikož ID nemám, takže nezjistím, za co. Bratr měl ban za pushing taktiku, jelikož jako bratr a hráč na stejné IP jsem se i přesto, že jsem EIC a on VRU, nechal párkát zabíjet, aniž bych se bránil. Jenže co dělat, když on je 10x silnější, než já. Prostě jsem se nemohl bránit. Unban nemám, tak to už neřeším. Zřejmě budu muset ten 10. level udělat znova na novém účtu, který si asi založím (pracoval jsem na něm od 28. října 2013, kdy jsem si účet založil a měl jsem i Vegu).

    No, půjdu k věci, chci začít znovu, ale má to háček, a ten, že nick, který chci používat nelze použít znovu, když už (asi) je použit na zabanovaném účtu. Lze ho nějak změnit, i když nemám k účtu přístup, když je zabanovaný?

    PS: ID nijak nezjistím ani přes platby, jelikož jsem si nikdy nic nekupoval, ale měl jsem slušně našetřeno 20,000 Uridia. :(

    PS2: Přihlašuji se přes Facebook i klasicky, prostě to vyhodí toto: http://cz3.darkorbit.bigpoint.com/index.es?action=externalHome&loginError=calmDown#_=_
     
  2. To s tím nickem se nedávno řešilo ZDE. Pokud jsi měl malý lvl a tvůj bratr ho opakovaně ničil, tak si myslím, že unban nedostaneš.
     
  3. Morce98

    Morce98 User

    Říkám párkát, ne opakovaně a myslím, že level 10 není až tak malý, pracoval jsem na něm od října 2013. Navíc on unban dostal a já ne. Navíc kámoš taky dostal ve stejný den a čas ban, ale také unbanu se nedočkal.
     
  4. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    OT pomazané. Jak správně přispívat na forum
    Pokud ti nejde změnit jméno, musíš si bohužel dát jiné, nebo si do jména přidat znak který nelze vidět na minimapě.
     
  5. Morce98

    Morce98 User

    A to nejde ani když jsem vlastníkem zabanovaného účtu? Třeba jen do hry?
     
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Morce98 obávám se že možné to není. Také si už někdo jiný mohl to jméno dát. Pokud ti to píše že zvolené jméno je již obsazené, musíš si zvolit jiné. To se dočteš i v tématu na které ti dal spoluhráč odkaz.
     
  7. Morce98

    Morce98 User

    To je škoda, no. Tak mám nový účet -=[Morce98]=-
     
  8. Ale administratori vedia zmenit nick mne to urobili i keď neporušoval žiadne pravidla nik iba povedal administrator že nebude čitať tie kliki haky toho administratora celi život preklinam
     
  9. Kubino

    Kubino Guest

    NotDragonCZ dávaj si pozor či píšeš na adminsitrátora hry, tu si v spoločnosti kde platia nejaké pravidlá a etika slušného správania. V škole sa možno bavíte ako chcete ale tuna niekoho preklínať môžeš v hlave, netreba to sem vypisovať.


    Má autor ešte nejaké otázky? Ban treba riešiť na podpore.
     
  10. Morce98

    Morce98 User

    No ID nemám, takže na podpoře můžu akorát spamovat, jinak někde jsem tu četl podobný případ a vypadá to, že nás 2 banovali pernamentně, protože my jsme byli využiti při pushing taktice.
     
  11. Kubino

    Kubino Guest

    Morce98 na podpore môžeš použiť aj BIG číslo či presný nick a server. Samozrejme ak ide o permanentný ban nemusíš riešiť nič.
     
  12. Morce98

    Morce98 User

    Nemůžou mě najít, když nemám id ani big číslo, i když jsem uvedl nick a server.
    ---------
    Jelikož mám už nový účet, tak je to už zbytečné řešit, ID od nového účtu mám uloženou, takže prosím o LOCK, děkuji. :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/8/14
  13. Korben

    Korben User

    Uzavreté LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.