Ban od admina-neoprávněné

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Blocker_alias_Zetkoo, 5/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den, sice nevím vůbec kdo mi dal ban, ale když chci opravit slovo které jsem napsal špatně.. -- "og" a chtěl jsem napsat "oh" tak jsem to napsal následujícím způsobem *oh , a najednou ban ? za opravu? to jako vážně?.. tady si vážně dělá každej co chce :)
     
  2. nemusela to byť reakcia na to ale možno na nejaký e-mail alebo sa naizaj pomýlili v tom prípade je potrebné napísať žiadosť o zrušenie banu ak si si istý že si nič neurobil do sekcie chatu
     
  3. Ale v chatu na darkorbitu.. jsem se překlikl a napsal jsem "OG" no a pak jsem to opravil takhle -- "*oh" a najednou "Administrátor ti dal ban!" ?.. to neni moc dobrý :) ale hezkej dárek k narozkám jsem dostal od tich adminů no :-D to si budu pamatovat

    edit: kouknu na jak dlouho to mam .-)

    Edit2: na dva dny.. jdu tam napsat protože tady si admini hrajou na všemocný :)
    kde to můžu napsat?prosimtě link:) hledam to tu ale nikde nic
     
  4. Gahan

    Gahan Guest

    Blocker_alias_Zetkoo tohle ocenil(a).
  5. Korben

    Korben User


    Tak že ty si sa preklikol ? A admin ti dal neoprávnený ban? My si hráme na všemocných ?

    Tak idem pekne po poriadku.
    Tak som si dal tú námahu a pozrel som sa na tvoj preklik. Čo to vidím ?
    Niekto napísal " Blocker_alias_Zetkoo: og fck"
    A tvoja oprava "Blocker_alias_Zetkoo: *oh fck"

    Ako sa tak na to pozerám , tak to určite nebolo ani za "og" a ani za "*oh" , ale bolo to za to čo nasledovalo potom.

    Tak ešte sa ti to zdá neoprávnene ? Mne nie. A ty si tu dovolíš nás obviňovať a osočovať ? Pritom tu napíšeš o tom čo si písal len polopravdu ?

    No tak ti to napíšem takto. Ja dokážem pochopiť ak sa hráč preklikne , tak isto sa môže stať že sa preklikne aj moderátor na chate , ale neznesiem keď nás tu bude niekto bezdôvodne napádať a obviňovať.
    Tak že k tvojím narodkám a preto že som "všemocný" , osobne požiadam o predĺženie banu na chat a tak isto pre klamstvo dostaneš ban aj na fórum.

    Hráči ktorý ma tu už poznajú, tak vedia že ja dokážem byť tolerantný, viem sa dohodnúť, viem diskutovať, ale neznesiem klamstvo a nepravdivé navážanie sa do moderátorov.
    Tak že všetko najlepšie a na budúce uvažuj nad tým čo píšeš.

    Uzavreté, LOCK.

    Edit:
    Blocker_alias_Zetkoo ak na budúce znova zmažeš tému, tak budeš mať opäť ban na fórum. Prečítaj si Jak správně přispívat na forum
     
    Naposledy upraveno: 5/4/14
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.