BAN/UNBAN

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ZIDANOVISUFUSKY, 16/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím vás , BigPoint(DarkOrbit).
    Dostal jsem ban na jméno : LowikGuild
    na 30 dní ,za nabídku prodaní účtu tato doba již uběhla a stále mám BAN. Psal jsem vám na podporu ale jelikož neznám ID (Nikde nebylo napsané že si ho mám nechat)
    Ale taky je to moje chyba že jsem si ho nenapsal.
    No a proto bych chtěl poprosit o UnBan.
    NICK : LowikGuild
    Děkuji.
     
  2. Korben

    Korben User

    O účte by si mal vedieť všetko a keď si už písal na podporu, tak tam by si mal mať aj ID. Bez ID by ti predsa nepovedali že máš ban za predaj účtu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. A nejde to nějak zjistit ?
     
  4. Korben

    Korben User

    Nemáme ako nájsť účet bez ničoho. Hlavné identifikátory sú ID a BIG.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Sentiero

    Sentiero User

    A nepsal jsi někdy na podporu z účtu u kterého nevíš ID..? U odpovědi z podpory je napsaný tvoje ID
     
  6. A šlo by to najít přes jméno ? : LowikGuild
    Nebo si mohu založit nový učet a tam mi dáte mojí Aegisku.
    -------------------------
    #Sentiero ne nepsal ,neměl sem žádne problémy tak jsem tam nepsal.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/7/14
  7. Korben

    Korben User

    ZIDANOVISUFUSKY Nepíš viac príspevkov pod seba ale použi možnosť upraviť príspevok.

    Inak ty si dobrý, nevieš ID účtu ani BIG a chceš aegisku na druhý účet ? :D
    Dojdem do banky a poviem im, viete čo neviem číslo účtu , ale ja si založím druhý a tam mi pripíšte 10 miliónov , lebo na tom starom som mal toľko. :D

    Podľa nicku našlo len účet ktorý nemá žiadnu aegisku a má len level 2.
     
  8. No tak to nebude on. Opravdu jste zadal LowikGuild ?
    Level : 9 (skoro 10)
     
  9. Korben

    Korben User

    Áno zadal. Iný účet nenašlo.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. hm...
    Přihlašuji se jménem : LowikGuild
    ale ve hře mám jiné jméno ale tam mám znaky a různe klikiháky
    nevím co teď
     
  11. TRIXT

    TRIXT User

    ZIDANOVISUFUSKY: Pokud jsi v klanu, požádej nějakého jiného člena, aby ti zkopíroval z klanu alespoň tvůj nick. Pokud herní nick zjistíš, napiš i server na kterém hraješ.
     
  12. Rád bych ,ale lidi z klanu jsou fuč. někde asi na prázdninach.
     
  13. TRIXT

    TRIXT User

  14. Korben

    Korben User

    ZIDANOVISUFUSKY Práve pre takýto prípad, treba mať o účte čo najviac informácii uložených.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Korben

    Korben User

    ZIDANOVISUFUSKY prečítaj si tu stránku znova. Tam sme sa mohli aspoň niečoho chytiť , ale ty si ani nepísal na fórum, ani nevieš svoj nick v hre , nevieš svoje ID ani BIG. My tu nie sme detektívna kancelária , aby sme vyhľadávali účty hráčom. Už na starom fóre sme upozorňovali hráčov aby si zaznamenali svoje ID účtu, aby si tie ID dávali aj do podpisu na fóre. Ten kto to urobil a aj to robí , tak nemá problém , ale kto to neurobil, ten má smolu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. TRIXT

    TRIXT User

    Korben: Na omluvu nováčků bych jen napsal, že pokud člověk nazabrousí na fórum nebo mu to neporadí spoluhráč, pravděpodobně si vůbec neuvědomí, jak pro něj je ID důležité. Je ale pravda, že pokud neprovede nějaký průšvih nebo nedojde k zásadní chybě, tak ID po celou dobu hraní nebude potřebovat. Někdy se to holt zamotá a co pak s tím. Každá rada drahá.
     
  17. A kdybych zjistil aspoň nick ve hře ?
     
  18. TRIXT

    TRIXT User

    ZIDANOVISUFUSKY: Pokud ho zjistíš a přidáš server kde hraješ, pak se mohou admini pokusit ti pomoci.
     
  19. Korben

    Korben User

    Nick z hry musí byť presný, ovšem ak tam máš rôzne kliky haky, tak to nemusí prejsť. Vyhľadať sa dá ale nie vždy.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.