Ban v chatu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Mini_Hunter_CZ, 18/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Čau,
    píši zde kvůli tomu, že opakovaně dostávám ban za to že napíšu :
    hi , (jméno hráče) how big is your lvl ? nebo
    hi , in yesterday I have ban on 1 hour :/ (tyhle věty navazují na sebe)
    a potom mi to napíše
    Systém: Administrátor tě vykopnul! bad behavior
    prosím proč to tak je ? však žádné pravidla v chatování neporušuji nebo ano ?

    Mini_Hunter_CZ
    server : Globální Amerika 4

    Díky za odpovědi
     
  2. Sid

    Sid Guest

    Nezlob se, ale vykopnutí z chatu je pouze upozornění, které zde nemá vůbec cenu řešit.
     
  3. no jo ale ja zas musim cekat hodinu nez mzu opet psat :(
     
  4. Sid

    Sid Guest

    Pak ale nejsi vykopnut, ale zabanován. V tom případě máš ale možnost požádat o unban na chat, ale pouze v případě banu delšího než-li 48 hodin neboli dva dny, dle pravidel.

    Vzorový příklad vkládání o řešení bannů na chatu

    Pokud ale píšeš anglicky na globální chat nebo píšeš z české/slovenské skupiny je jasné, že za psaní jiným jazykem než-li je povoleno dostaneš nějaké upozornění, případně trest.
     
  5. no já jsem Čech a píšu lidem, kteří jsou Angličani nebo Němci ... a jiní ... a taky jen v skupinovém chatu ...
     
  6. Sid

    Sid Guest

    Mno pak budeš muset ale psát národním jazykem toho, kdo skupinu založil.

    Šeptání cizím jazykem se ve většině případů toleruje, ale není moc zdrávo toho zneužívat.
     
  7. Joe

    Joe Guest

    doporučuji přečíst Všeobecná pravidla chatu a Pravidla hry a chatu
    angličtina je ve výjměčných případech tolerována, ale pouze v šeptu nebo v soukromých místnostech. Pokud tě to vykopává ze skupinového chatu, zřejmě píšeš něco co systém chytá, proto tě to kope.
     
  8. ok , díky za rady , přečtu a zařídím se podle toho
     
  9. Sid

    Sid Guest

    Považuji za zodpovězeno.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.