Ban za delší boxikování ?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem matuliak, 18/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ok dobre za boxikovanie su perma bany tak ako si ma clovek nazbierat euro jackpot ?? :)
     
  2. Korben

    Korben User

  3. Zafod

    Zafod User

    Lol, jsi mě přinutil vymyslet nové slovo (jen proto aby si sousedi germáni nemysleli že máme chudou slovní zásobu). Tohle co jsi napsal už je opravdu Psychosci-fi. Nevěřím ti ani nos mezi očima, prý brácha. A ještě ho naprášit, jak kouzelné, bratrská láska nezná hranic. Tys čestný muž, on padouch...

    Dle mého jen lžeš.

    Výklad slova Psychosci-fi: fantasmagorický blábol.
    Ukázka blábolu:
    Btw: s hrdostí jsem ochoten přijmout trest za tento troll post, omlouvám se, nemohl jsem si pomoci. Tohle už je opravdu moc.


    Edit:
    TRIXT: nikoho neobviňuji, prezentuji zde svůj názor. Nezlob se, já bratra mám, někdy mě i pěkně sejří, někdy i pěkně víc... Nikdy, opakuji nikdy, bych však nic podobného na jeho adresu nedokázal napsat. Ale to není věc kterou řešíme :). Přečti si ty posty a zkus se zamyslet, jak to na tebe působí? Tobě to připadne OK? V tom případě jsem asi jinej, promiň :).
    Stejně tak jsem napsal, že jsem za svůj post ochoten přijmout i trest od moderátorů. Pokud matuliak (Africký křovák) prokáže že se pletu, velice rád se pokorně omluvím. Nicméně nadále si za tím stojím.
     
    Naposledy upraveno: 19/3/14
  4. TRIXT

    TRIXT User

    Zafode, je nepřípustné obviňovat hráče bez důkazů. Osobně bych si netroufl s jistotou tvrdit že lže. Kdyby náhodou říkal pravdu, jak se pak může cítit? Zkus se nad tím zamyslet jen tak sám pro sebe. ;-)
     
  5. Zafod

    Zafod User

    Omyl SK-*3mp3r0r*-MMO, takto systém opravdu nefunguje.

    Sám matuliak zde nahodil ,,zpátečku,, a začal s nějakou Psychosci-fi o bratrovi a programech, které používá. Jen on... [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 19/3/14
  6. Kubino

    Kubino Guest

    OT zmazané a za ten výraz body.
     
  7. Korben

    Korben User

    TRIXT Nehnevaj sa na mňa , ale pri pozornom čítaní textu autora, by som mu neveril ani nos medzi očami.
    Bohužiaľ ale je to tak že osobne som sa sklamal už vo veľkom počte hráčov, tak že nejaké povedačky o bratovi a podobne , na mňa už dávno neplatia a neverím že by sa brat , bratovi nepochválil že v hre niečo používa.;)

    SK-*3mp3r0r*-MMO Ty tiež buď rád že ešte lietaš , tiež už v tedy nemusela byť druhá šanca.;)

    Ja myslím že tu nemáme viac čo riešiť. Jednoducho účet bol zablokovaný a my to nevyriešime.
    BP si za svojím rozhodnutím stojí a to je pre nás konečné rozhodnutie.

    Uzavreté, LOCK.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.