Ban za ochotu?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Kenny, 14/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Kenny

    Kenny User

    Zdravím piloti,
    V tomto tématu bych si chtěl volně podiskutovat s moderátory.
    Týká se to ohledně serveru CZ2.
    Doslech jsem se (resp. dočetl),že se náš server obejde bez eventu.
    Proč trestáte všechny - i ty, kteří nic neprovedli?
    Proč těm, co dělají problémy nedáte ban na větší dobu?
    Dále bych se chtěl zeptat, kdo byl tak hodný, a dal mi ban na 2dny?
    Místost globální, čas kolem 21:30. [​IMG] 81003177
    Jeden hráč si stěžoval, že jeho loď zničili, avšak vyjadřoval se vulgárně, mezi vulgární slova psal *.
    Ihned jsem napsal, že je to jenom hra, a není důvod zoufat. Pak sem dodal, aby příšte vypustil vulgární slova, a nakonec, aby nepsal ***.
    Za cca 1 minutu jsem dostal ban na 2 dny, zato že obcházím systém.
    Z chatu: "Systém: 14-08-2014 v 21:31:42 jsi byl zabanován na 2 dnů. 16-08-2014 v 21:31:42 se můžeš opět přihlásit."
    Ptám se tedy: Kde je ta spravedlivost? Ten, který pomáhá a radí, snaží se očistit "kabát" CZ2 je potrestán, avšak ten který dělá problémy si volně lítá po mapě, bez hranic. Děkuji za váš názor.
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    Kenny veci sa šíria rýchlo :D

    Skús menej stresovať a viac uvažovať. Prečítaj si diskusiu o evente. Kolega napísal čo napísal ako jedno z možných riešení, kedže hráči prudili a jeho to asi prestalo už baviť čítať. Neznamená to však, že sa to stane, bola to skôr "motivácia" aby tam hráči toho nechali, pretože vám sa asi nikto nezavďačí. Je mi jasné, že ak je to 10 krát prerozprávané a ešte nejakým stresákom, fáma je na svete.

    Čo sa týka banu na to je sekcia a pravidlá, to si rieš inde.

    Btw. "Život nie je spravodlivý, na to je smrť" - Oscar Wilde
     
  3. Kenny

    Kenny User

    Nechci zrušit ban - jsou to jen 2 dny, 2 dny co neuvidím celodení nadávky.
    A když hráči "prudí", nemají být potrestaní? 1 den, 2 dny to je málo. Proč to nezvýšit?
    Jen čistě ze zvědavosti, kdo mi dal ten ban? To viděl jen ty 3 hvězdy (***) a dal rovnou ban?
     
  4. Korben

    Korben User

    Kenny čo sa týka eventu, tak sa práve na základe chovania hráčov rozhodujeme že žiadny nebude a nie len na CZ2 ale nikde.
    K takémuto rozhodnutiu nás prinútilo nie len chovanie v hre na chate , ale aj na fóre a skupinách na FB.
    Kto ti dal ban , je nepodstatné, podstatné je to že ban si dostal naozaj neoprávnene a unáhlene.
    Moderátora ospravedlňuje len to že má moc chatov ktoré sleduje a tak sa pri rozhodovaní unáhlil a preto sa ti tu verejne ospravedlňujem a ban ti samozrejme bude zrušený.

    Stačí ti toto vyjadrenie ?
     
  5. Kenny

    Kenny User

    Proč mě to zajímá? Třeba proto, že sem kdysi chtěl být moderátorem, stejně tak jako Vy. Jenže jediné co mi chybělo, abych jakž-takž splňoval požadavky, byl věk.
    Snažím se pomáhat lidem, ale nemám rád když mi někdo "hází klacky pod nohy".
    Vím jak je těžké pracovat jako moderátor. Vím že toho máte hodně, a vím že to není lehké. Vážím si vaší práce.
    Avenger.
     
    =Marvin= tohle ocenil(a).
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Za pochopenie našej situácie a prejavenie úcty ti ďakujem.

    Máš k téme teda ešte nejaké otázky? Inak nabudúce 1 téma = 1 problém (otázka).
     
  7. Gahan

    Gahan Guest

    Ban máš zrušený . Jak psal kolega někdy stačí že je víc živo i na chatech a není jich málo . Proto se může stát že padne i ban neprávem a proto je možnost žádosti o unban v této části fora .

    Tímto se ti omlouvám jen mohl prostě dotyčný moderátor přehlédnout kontext a k nápravě samozřejmě formou unbanu došlo a dávám i své slovo že jako chat admin se každou žádostí zevrubně zabývám a vše prověřuji a somozřejmě i řeším s dotyčným moderátorem a řeším aby nedošlo k dalšímu podobnému problému v budoucnu.

    Jinak děkujeme za pochopení a ještě jednou se omlouváme .
     
  8. Kenny

    Kenny User

    Nemám, děkuji za rychlou odpověď.
    PS: V pohodě, nic se nestalo. ;)
     
  9. Korben

    Korben User

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.