Ban za vedu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Optimus236-LOVEC, 19/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Môžem dostať ban za vedecké otázky ? Tak to som vážne nevedel, že za toto sa dáva ban, keď riešime vedu na global.
     
    Foxy_SK tohle ocenil(a).
  2. |Oromë|

    |Oromë| User

    Optimus236-LOVEC Takto, co som pocul od kolegov, tak krizenie korytnacky a ryby by som moc vedou nenazval... Dostali ste aj upozornenia, no pokracovali ste dalej. Par hodinova pauza od chatu vam neuskodi.
     
  3. Keď sa to preukáže ako pravda, a ja nebudem ten kto to vymyslel, čo potom ?
     
  4. |Oromë|

    |Oromë| User

    Hold potom nezbohatnes a my si nebudeme moct kupit akvarko s rybokorytnackou. :)

    Kazdy sa srande zasmeje, no netreba to prehanat a spamovat s tym chat. To predsa dobre viete.
     
  5. Už sú tie rybokorytnačky v predaji ?

    To nebola sranda, ale veda ! Nasa nás potrebuje ;)
     
  6. |Oromë|

    |Oromë| User

    Optimus236-LOVEC Tak poslite svoje navrhy do Nasa, urcite ti ujo google najde na nich kontakt.

    Koniny, somariny a ine zvieratka si rieste na FB a nie na verejnom chate.
     
  7. A oprava .. nebola to rybokorytnačka ale žralok, čo ty vieš možno je to naozaj kríženec mačky a ryby. Taká vodná mačkovitá šelma.
     
  8. |Oromë|

    |Oromë| User

    Optimus236-LOVEC No podla mna ste si skor splietli vedny obor s botanikou. Konkretne krizenie zelenych rastliniek. :D

    No ako so povedal, sranda nezaskodi, no netreba to prehanat. Cize tuto kriziacu temu uzavrem a zmarim vase snahy na nobelovu cenu.

    Nic k riesenie, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.