Ban za zpoplatněná videa na youtube

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Skrillex-19, 24/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ahoj, je možné, aby dostal jeden nejmenovaný hráč na cizím serveru ban na účet za to, že natáčel videa na Youtube, které měl zpoplatněné? díky za odpověď :)
     
    Naposledy upraveno: 24/5/14
  2. Belgam

    Belgam Guest

    A co to ma spolecneho s hrou?
     
  3. Ptal jsem se na chatu a tam mě přesunuli sem. Jen mě to zajímá :)
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Kolega sa niečo pýtal.

    Btw. kto by už len pozeral spoplatnené videá prosím ťa, inak toto je na zvážení majiteľov hry pretože v podstate dotyčný zarábal na účte v hre, ktorý nie je jeho, BP ti účet len prenajíma.
     
  5. ok díky Kubino, ptal jsem se proto,že TerrorTheLegend dostal ban, proto.
     
  6. Kenny

    Kenny User

    Takže je natáčení videí zakázané ?
    Ono je to komplikované, může to být taky propagace té hry..
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    Kenny ja neviem či píšem taliansky alebo čo. Natáčať videá môžeš pochopiteľne ale za ich pozretie vyberať peniaze? To ako keby si robil stream TV, ktorú nevlastníš a pýtal za to poplatok - autorské práva. Dúfam, že to zase nepochopíš po svojom lebo ja sa tu bojím už aj niečo napísať pri vás.
     
  8. Uranos

    Uranos User

    ale ved on nevyberá peniaze za pozratie ale za reklamy priradene pri videu
     
  9. Kubino

    Kubino Guest

    Ono tu riešime niečo konkrétne? Otázka bola všeobecne takže v takom duchu sa to aj rieši nehovoriac o tom, že každý vieme o tom prdlajs takže to necháme na kompetentných, ja som sa to snažil len priblížiť na pár príkladoch netuším ani kto je ten hráč a ani čo kde má či nemá.
     
  10. Kenny

    Kenny User

    Dobře. Zeptám se konkrétně. Začnu točit na YouTube. Hrozí mi nějaký postih ?
     
  11. Belgam

    Belgam Guest

    Co tu ten autor mele za nesmysli?
    On ma urcite ban za to ze tocil video? Nebo je to uplne jinak?
    Ono verit nekomu se nevyplaci.
     
  12. Drift1

    Drift1 User

    Taky mi to nesedí...za video ban na hru?...pokud by došlo k porušení,,zákona,, co se týká výdělku na video youtube a byl by tím někdo škodný určitě by B.P. nehodilo banánek na učet ale kleplo majitele youtube kanálu/hráče/ po prstech jinak.D:
     
  13. Kubino

    Kubino Guest

    Kenny napíš do youtube Darkorbit a div sa, koľko videí je, potom si odpovedz na svoju otázku prípadne si prečítaj túto tému. Pomoc ohľadom hry je jedna vec ale učiť ľudí základy a občas banálne veci ... ja to je ujo google.

    Nič viac k riešeniu, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.