Zpetná vazba Ban za?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem trcpuf, 30/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. trcpuf

    trcpuf User

    Ahoj, dnes ve cca 12:35 odpoledne jsem dostal ban, nejdřív pouze vyražení z chatu, po přihlášení mi naskočilo dalších 7 dnů, celou konverzaci mám vyfocenou protože sem stihnul napsat 3 věty.... doslova 3 věty, spíše odpovědi...... jelikož je ban bez uvedení důvodu chtěl bych vědět za to to bylo? já jen abych to mohl řešit s Německými kolegy, už jednou sem to takhle řešil protože jaksi půlka CZ adminů a správců typuju že nejsou ještě ani v pubertě. Děkuji za odpověď proč a za co ban na 7 dnů :) ( mě osobně to taky zajímá, přece jenom 3 odpovědi a ban heht...... hlavně nezkoušejte mi mazat med kolem pusy, jak sem psal byl sem online tak 30 vteřin takže těch 10 cm z chatu mám vyfocených ) ..... a pak tu mám další věc k řešení a to jak to že někdo dostane ban za "dr* hubu" a někdo ne ano, tohle se mi stalo zrovna v čera že jeden klučina píše do chatu samé urážky bez mezer bez ničeho prostě rovnou "drž hubu" a píše si v klidu dál, tady je vidět nadrženost adminů k lidem co platí? on někdo dal do hry víc jak já? :O
     
  2. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ahoj trcpuf

    bany na chat sa riešia v Sekcií Chat. Je potrebné si pridať príspevok podľa pravidiel, ktoré nájdeš mojom popise v tomto príspevku :)

    Odporúčam ti tam napísa slušne a s rozumom, všetko sa dá vyriešiť ak hráč ma záujem komunikovať ako človek

    Ďakujem za pochopenie
    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.