Podpora BAN

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Ş·и·ı·ĸ·ę·я·ş16ℓωℓ™, 18/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den, dostal jsem ban za Nevhodné jméno a urážku belgama, tak bych se chtěl zeptat jestli bych mohl dostat UNban.
    PS: Od starého emailu jsem zapoměl heslo,takže nemůžu zkontrolovat email :/ Byl bych rád kdyby jste mi odepsali tady.
    Nemám moc zkušeností s fórum apod...Nikdy jsem žádný problém neměl.
    Kromě tohoto banu. Díky
     
  2. A to si psál kde
     
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    Nejdřív podrobně popíš, co si konkrétně do chatu napsal. Bez toho Ti ani kompetentí nemohu pomoct.
    Pokud vím Belgam na fóru není, a ostatní by to rádi uvítali, aby věděli, o co jde. :D
    Jestli si opravdu napsal něco hnusního na Belgama, pak bych se nedivil; kdyby Ti ten ban prodloužili na déle.
    - Tady na fóru na něj opravdu spomínají len v dobrém. Je ikona fóra.

    Pokud si dostal ban i za Nevhodné jméno, doporučuji sekci Chat, když už si se dostal na fórum.
    Nejdřív si zmeň meno na vhodnejší nick (přezývku). A pak do sekce Chat, si napíš o unban.

    Chat: https://board-cs.darkorbit.com//forums/chat.673/

    Vzorový příklad vkládání o řešení bannů na chatu:
    https://board-cs.darkorbit.com//threads/vzorovy-priklad-vkladani-o-reseni-bannu-na-chatu.3100/

    Přejí Ti popřitom hodně štestí, aby si k tomu nedostal priťažujúce okolnosti.
     
  4. Alyctro

    Alyctro User

    ja som tiež dostal BaaN , ani neviem na kolko . bo 80 klucov !!!! a ani *****,.. nie to ešte lf4, krista !!! , to je ale náhoda,že ???!!!!!! nech mi niekto povie že to pada nahodne !!tak mu vynadám !!! to je taka nahoda ako ked system vie ako dlho zbieram boxi a potom mi neda poriadne ziadne ucko z boxu odmenu len somariny. a druha vec dal som dolu par lodi a nic sa mi nepripisalo do ukolu , tak som zrusil ukoly ,možno si ich niekedy este aktivujem až sa na to nevy,.. !! ale na to sa možem ,ale tie lf4 ma už vážne ,seru aj cela nahoda ,!!!
     
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    Mať na Vás nervy, to je fakt sila. To je už druhý za dnešek, co tady nadáva. To Vás trápi jedině když nepadne LF4 a proč by měla?
    Mě také nepadla. A nespamuju a neurážím proto tady. To je fakt mentalita. Co je toto za slovník, mladých lidí?
    To Vás učili od outlého věku jenom invektíva? Zaspamujte tím celé fórum, aj tak Vám to nepomůže. Nechť Vám udělí ban i tady,
    a bude klid. - Že se lodě nepřipisujú do úkolů se také řeší; co tak sklidnit hormón a slušně si na to počkat.
    To Vám proto spadne klobouk z hlavy? Stejně tím, nic nepořešíte.
    A naposledy vyzývam - bez slušnosti tady neurážejte zdejší cz/sk komunitu, která za to:
    1) fakt nemůže
    & po 2) a čo ste pre túto komunitu urobili práve Vy?
     
  6. Alyctro

    Alyctro User

    presne tak , to chce klidek xD , ja len že by som si tiež rád vylepsil naladu lf4 -kou , niektorí su tu full akoby mávnutím carovneho prutika ,ale to nechcem riesit , na toto už netreba reagovat , co písem ,:) , a za ten slovnik sa ospravedlnujem :) ( zrobim kappu -nic ,zrobim epsi -nic , dame hades - nic , nakupim kluce - nic)
     
  7. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Alyctro a co jako že se omluvíš? Nikdo tu nebude mluvit jako hovado, takže k banu na chat máš přidanou i pauzu od fóra. Až se naučíš že projevit svůj intelekt jde i slušně, přijď znovu.

    Ş·и·ı·ĸ·ę·я·ş16ℓωℓ™ řešení banu má svoje pravidla, přečti si odkazy od -baghira2-.

    Tady nic k řešení, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.