Ban

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem †Іςέмάŋ»ƒτ«Lέğέŋd†EU, 17/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Akoze toto uz neni normalne, koho hrac Delten pozna z moderatorov, ze rozdavaju bany za nic na tom chate? .....nic proti pravidlam som nenapisal a mam ban na chat na 1 den.....ste vy uz normalni tam fakt alebo co?
    sa spamätajte laskavo, rovnaky meter na vsetkych.....nie niektori hraci tu maju privilegia

    server GE2
    a chcem tu vyjadrenie kompetentneho, lebo uz si tu robite len holubnik na tom chate
     
    Naposledy upraveno: 17/8/16
  2. Korben

    Korben User

    Neviem a netuším kto je Delten, ale pozriem sa na to a ak si ban dostal oprávnene, tak verejne ti sľubujem, že ti ban predĺžim na 14dní za takéto obvinenie.
     
  3. Korben dohodnute

    a ked neopravnene?.....viacero hracov sa tam stazuje na sposob banovania, co sa tyka niektorych hracov

    som zvedavy, ci aj on ma ban, ked tam napisal, ze nie som v poriadku alebo take nieco tusim
     
    manubonzor tohle ocenil(a).
  4. Korben

    Korben User

    Tak že obviňovanie na chate.

    «Іςέмάŋ»: na to ze mas kupeny ucet, tak nic moc ale :D
    «Іςέмάŋ»: ukaz aj mamine :D
    «Іςέмάŋ»: laglo mi to, pukni ma rychlo :D
    «Іςέмάŋ»: uz som spät :D
    «Іςέмάŋ»: delten zijes?
    «Іςέмάŋ»: na to ze mas kupeny ucet, tak nic moc ale :D

    Je to v poriadku? Maš právom ten ban?
     
  5. on urcite ban ale nema.....prvykrat som sa za take nieco dostal ban Korben
    neni to prvykrat, co sme sa dotahovali na tom chate, ale ban som dostal prvykrat za to
     
    manubonzor tohle ocenil(a).
  6. Korben

    Korben User

    Ja sa pýtam či si dostal právom ban. Nie čo písal niekto iný.
     
  7. prvykrat som ho dostal za take nieco.....bezne mu to tam pisu ludia.....mozno aj pravom, ale keby viem, ze sa to banovalo v minulosti, tak take nieco nepisem....no ok tak mi mozes dat ban na 14 dni, mozno som sa len zbytocne vytocil na tom aspon viem, ze sa take veci uz banuju
     
    manubonzor tohle ocenil(a).
  8. Korben

    Korben User

    Nie možno, ja chcem priamu odpoveď. Ako vidíš tému som ti neuzavrel, no urobím tak, ak nedostanem priamu odpoveď. Potom si môžeš prečítať pravidlá chatu, aby si vedel čo na chate nemáš robiť.
    Teraz by som poprosil priamu odpoveď, či si dostal právom ban na chat. Len áno, alebo nie.
     
  9. ano, ale iba ak on dostal tiez ban :) ....staci takato? :D
     
    manubonzor tohle ocenil(a).
  10. Korben

    Korben User

    Nie, on tu nepísal,jeho neriešim, tak že?

    -baghira2- Chat ban sa rieši v sekcii na to určenej, tu nejde o to čo písal iný hráč, tu ide o obvinenie moderátorov z nadržiavania. Ja si pozrem aj druheho hráča, ale rozhodne ho tu riešiť nebudem.
     
    Sentiero tohle ocenil(a).
  11. to nema takto vobec zmysel riesit z pohladu len jednej strany, takze radsej to ukoncim a dufam, ze ma ban aj on
    okej mam ten ban opravnene....stastny?
    kludne mi prihod aj ten 14 dnovy ban, aj tak pisem na chat len ked s tym hracom provokujeme
    a nevedel som, ze za take nieco sa dostava ban, pretoze uz som mu to viacejkrat napisal do chatu a nikdy predtym som ban nedostal
    mozes to locknut
     
    Naposledy upraveno: 17/8/16
    manubonzor tohle ocenil(a).
  12. Korben

    Korben User

    No vidíš, ja som taký zákerák, že ti ten ban nepredĺžim. Na budúce tu nechcem vidieť obvinenia moderátorov. Prečítaj si pravidlá chatu a vždy píš len za seba a nie že niekto niečo. Si zodpovedný za svoje skutky.
    Tak ako neznesiem podvody, tak neznesiem obvinenia moderátorov. Stačí napísať do sekcie chatu žiadosť o preverenie, a každá žiadosť je preverená. Ak by som zistil nadržiavanie, tak moderátora potrestám.
    A teraz šup na pravidlá.

    Viac tu nieje čo riešiť.

    Uzavreté, LOCK.
     
    oops.eu, Sentiero a TRIXT tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.