ban??

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ••†GHØSTΣR†••, 29/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ludia mam plne zuby týchto vašich banov. Opýtam sa na globale prečo hráči ktorý do toho dávaju peniaze mi môžu nadávať a písať na globale po anglicky a ja čo normálne slušne napíšem svoj názor dostanem ban? Podotýkam v mojom názore nebolo ani 1 neslušné slovo. Ani trochu vám nevadí že táto hra upadá kvôli "super" adminom ktorý rozdávajú bezdôvodné bany? P.S.: Našťastie mam ban len na 2 hodiny ale minule som mal na 7 dni a to mi prišlo dosť divne lebo som do chatu ani poriadne nepísal. Iba som pozdravim kamaráta. A hráč ktorý tam obchadzal systém a nadával mi tak som sa musel hádať asi 30 minut s adminom aby ho zabanoval. Nakoniec mal hodinovy ban :). Fér jak hovado
     
  2. Borat

    Borat User

    ••†GHØSTΣR†•• ako vieš že nemajú tiež ban? Baví vás nás urážať stále?

    Takéto veci ohľadom banov rieš v sekcií Chat a nie tu.

    A nabudúce si prečítaj aj pravidla chatu aby si sa banom vyhýbal ;)

    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.