Zpetná vazba Ban

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Cruenta†Ultionem, 25/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Upřímně jsem se na cz3 radoval, když zmizel tento profil s 23 000 nahranými hodinami.
    http://cz3.darkorbit.bigpoint.com/index.es?profile=5qlI1&profileCheck=EdmQr&lang=cs
    A teď koukám, že je zpět. Pokud nebyl vůbec v tabulce, měl perma ban a chci se zeptat, jestli tomu tak bylo, a jestli mu byl, z nějakého důvodu účet vrácen, případně kým, jestli to není interní záležitost a které nesmíte mluvit.
    Je asi nejlepší, jeho počet sestřelených NPC je řádově nejvyšší na cz3.
    1[​IMG]ΔSΞ§IИO.ζ€УЄИS-h§ƒ™[​IMG]5,693,250
    Když to srovnám třeba s jedním z nejlepších hráčů z cz1 (spíš nejlepším)
    2[​IMG]karolito[​IMG]1,483,360
    Jistý rozdíl tam vidím.
     
    Naposledy upraveno: 25/11/16
  2. Ten to hráč dostal ban jen 30 dni za porušení VOP
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  3. Celkem slušná palba promrhanýho času za 4 roky...možná bych to pochopil kdyby byl jeden takový hráč, každý ale víme že jich je daleko víc. Holt prašule jsou prašule :rolleyes:.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  4. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Łïmïtlεşş, ty hodiny nenahrál jen on :D,nechci ban za obvinovaní ale tento hráč rád spinká na mapách ;).
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  5. 23410 hodin/24 den/365 rok je 2,67 roku nonstop -30 dní ban a asi -72 hodin ban. Holt machr.
     
  6. siux

    siux User

    Jojo, jak řiká ddavidd11 ;-) A podpora s tím stejně nic neudělá :DDD No 23 410 hodin, učet založen 28.2.2012 :-D Počitejmě, že je učet založen 1.3.2012

    Rok má 365 dní
    Den má 24 hod
    365 dní x 4 roky= 1460 + (8x30) = 1700 dní
    23 410/1700= 13,77 hod denně

    30 denní BAN jsem odečetl, ukažte mi jednoho člověka na této planetě, který denně sedí skoro 14 hod denně u PC a hraje DO, no poctivost na devše, kdybych 14 hod denně lítal já, asi už nelitám :DDD

    PS: Daný člověk, nenavštěvuje doktory, nechodí na WC, nespí, nejí :-DDD No asi je to jasné :-D
     
    Korben a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  7. Borat

    Borat User

    Aký dlhý mal ban a začo ho mal to je interné a nikto vám to nepovie iba ak samotný hráč a ďalej tu nieje čo k diskusií.

    Ináč na každého raz dojde nebojte ;)

    Duplicitná téma.
    Lock.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.