Ban??

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *djawys*, 8/6/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *djawys*

    *djawys* User

    Tvůj chat byl zablokován. 8.6.2019 v 13:51 se můžeš opět přihlásit.
    [Nerespektování moderátora-nevhodné vyjadřování na chatu Tina]

    Mohl by mi někdo říct co bylo nevhodné? když se hráč zachová jako krysa a utočí do zat u NPc a když se jen ozve člověk tak mu "moderátor da ban a druhej si muže psát co che .je tohle normální ?A kde mě někdo upozornil ?Já z touhle hrou končím hráči jsou prostě nesnesitelní v chování na chatu a ne jen v něm a moderátoři si nechají *** na hlavu a pokud nejste platící a nebo známej tak jste trestáni i za maličkost.Moderátor by měl bejt ** a nenadržovat jiným a podporovat ferplay hru .Ale je to stejne jak z hrou tak z chatem .řeknu jen jedno moderátor chatu je jen nadavka odstranena co si nechá srát na hlavu .Nebudu nikoho jmenovat každej at si to přebere jak chce .loučím se .
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/6/19
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Normální to síce není, ale i tak si prostuduj tohle a podle toho postupuj:
    Pravidla žádostí o zrušení banu (vč. IP banu) a udělení banu

    Patří to do sekce Chat.

    Na druhé straně nemáš pravdu,
    je lepší někdy hráče schválně nebanovat. I když v některých případech je to na hraně.
    Ber to tak, že identita moderatorů je tajná, a je opravdu lepší něco "přehlédnout",
    než tím, že hráče zabanujou, mu dají vlastně za pravdu, že jeho podezření bylo správne.

    Hráč tím vlastně opravdu zistí, jaký má daný moderátor nick ve hře.
    Zistí to jen tím, že se daný moderátor neudrží a banem se vlastně prozradí sám.

    P.S.:
    Je mi smutně, že s touto hrou končíš, ale asi je to tak, pro Tebe lépe. No co již.
    Alespoň, se u toho nebudeš, více nervovat. Přejí mnoha zdarů do reálneho života.
     
    Naposledy upraveno: 8/6/19
    marika, bhagira22 a Drift1 tohle ocenili.
  3. Arya

    Arya User

    *djawys* Urazet tady nikoho nebudes a moderatory uz vubec ne. Kdybys napsal slusnou zadost o zduvodneni ci zruseni banu mohli bychom to prodiskutovat, oduvodnit pripadne ban zrusit. Moderator neni hej pockej aby sis o nej otiral papulu a urazel ho. S takovym chovanim zde nepochodis a jestlize neumis napsat slusnou zadost, tak nemusis psat vubec. Na vyber mas, co z toho si vyberes je na tobe....

    https://board-cs.darkorbit.com//thr...ruseni-banu-vc-ip-banu-a-udeleni-banu.109080/


    baghira2
    Zase michas hrabka s juskama...teda jabka s hruskama:D Mluviti stribro, mlceti zlato. Obcas by ses tim mel ridit :)



    Z duvodu autorovych urazek tema uzamknuto.
     
    Naposledy upraveno: 8/6/19
    marika, -baghira2- a zidanmotorko69 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.