Ban

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ™◙►Ðμçк_ÐoGeЯs◄◙™, 3/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. JAko nevím kam to mám podle těch pravidel dát, tak asi sem...

    Ahoj, dostal jsem ban na chat na 2 dny, vím není to moc oprti jiným banům co dostávají ostatní hráči, ale nechápu důvot, prvně jsm pozval do skupiny hráče co se jmenoval tůším *-MINECRAFT-* nevím jak tam byly přesně ty symboly ale byl tam ten minecraft, dlouho mi na chatu neodpovídal tak jsem ho oslovil : minecraft??? a administrátor mě vykopnul za neslušné vyjadřování, dal jsem relog a do globálü jsem napsal adminovi (byli tam asi 3) proč mě to vykoplokdyž jsem napsal mine craft (dal jsem tam mezeru, aby admini viděli co jsem tímmyslel a aby mě to zase nevykoplo), asi po 5-ti minutách jsem pozval hráče a napsal jsem mu: "CS, pomůžeš mi prosím s jednou lowkou?"

    Tak tedy ani nevím za co mám ban, prý že za reklamu jiných produktů či značek, žádám o upřesnění adminem/moderátorem a o případné prověření.. Děkuji...
     
  2. Korben

    Korben User

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.