ban

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -*HNILUS*-™, 16/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravim dneska jsem dostal ban na tyden za to ze jsem se na chatu zminil ze je booter na 4-3 a ptal jsem se jestli je tam admin . Neprijde mi tohle moc normalni toho uzivatele mam natocenyho na videu takze nechapu proc bych mel dostat za to ban . Asi to mam za to ze chci hru cistou bez booteru. S kym to mam resit nebo kam mam pripadne zaslat to video ? Diky
    -----------
    Jedna se o uzivatele °°°ROC°°°STAR°°° a je stále na 4-3 jezdi ze strany na stranu na strelbu nereaguje. Takze jestli se chcete videt bootera v akci polette se povídat . Cekal jsem ze dostanu třeba nejakou odmenu od BP ale asi to resi banem na chat.... Zvlastni
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/11/14
  2. raikou243

    raikou243 User

    Tyto uživatele řeší automatický systém. Mimochodem - za oznámení těchto lidí na chatu je ban - to je informace velmi stará a je jen tvoje neznalost, že ji nevíš. Podle mě nemá cenu takové lidi řešit, dříve/později na ně prostě dojde.
    P.S.: co ti vlastně brání ho sestřelit?
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  3. Nereaguje na strelbu.... čo ak zbiera boxy a jednoducho iba nemá lasére v lodi? Veľa ľudí to tak má ja tiež osobne zbieram boxy bez lasérov a keď niekto po mne ide tak len odletím aby dal pokoj skús sa zamyslieť aj nad tým.
     
  4. Ale on lita ze strany na stranu uplne rovne a na konci se vždy otoci takhle lita celou dobu sleduju ho tak hodinu.
    -------
    Co to ma za logiku ze za oznameni lidi je ban .. Clovek jim to chce ulehcit a takhle se mu odvdeci.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/11/14
  5. Tak zrejme ak lieta popri radiačnéj zóne kde je najviac boxov tak sa nečudujem alebo možno len dúfa dokedy máš v pláne ho sledovať. :p
    PS: A ako povedal autor vyššie, na takýchto hráčov raz príde a zariadi to systém na určovanie b*ot hráčov a ako som čítal jeden post takéto témy nemá zmysel vytvárať a každý z Adminov,Moderátorov atď... ti odpovie to čo my že je na to systém.
     
  6. Prosimte on prave ze lita odshora dolu uplne strojove jede ty lajny .
    -------
    Prekvapuje me ze je full havoc apis zeus to asi nenasbiral za tyden asi ty kontroly na nekoho neplati.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/11/14
  7. raikou243

    raikou243 User

    Nevím, kde bereš tolik sebejistoty že ho prostě obviňuješ z nějakých podvodů a navíc, ty asi taky máš s pravidly (alespoň fóra) problémy, protože píšeš doublepost. Používej tlačítko upravit.
    Já prostě nevidím důvod, proč takovéhle hráče bychom měli řešit. Na to je tu automatický systém.
     
  8. Sentiero

    Sentiero User

  9. raikau243 prave proto pisu ze ten automaticky system asi ne moc dobre funguje kdyz ho neodhalili driv a pochybuju ze zacal bootovat dneska
     
  10. -*HNILUS*-™ Keby nefungoval tak sa stále točia NPC ako na kolotoči takže už by si mohol pochopiť že tu nevyriešiš nič max. dostaneš bann na fórum za porušovanie pravidiel.
     
  11. Crystal

    Crystal User

    neviem nic o konkretne tomto probleme alebo ci ma autor pravdu

    ale priklanam sa skor knemu, ja to sice neriesim ale moja bezna zaluba je ist na x-8 mapy, x-2 mapy a dolne pvp a s spearhedkov to tam vsetko precistit
    musim povedat boxikuje sa opat v masku, a dennodenne takto strielam hracov a su to stale rovnake mena, rovnako nereaguju na strelbu cize ich mam v denniku uz velmi vela krat

    autorovy musim odporucit tu nic nevyriesis, stara sa o nich system a musime len dufat ze ich raz chyti, dovtedy ich budem neustale nahanat a pukat aspon...
     
  12. automaty již dávno nelítaj, npc se netočí, jen obvinující hráči jsou furt stejní, kdyby někdo něco mněl system by je zabanoval, starejte se sami o sebe a bude klid jak tu tak na chatu a neřešte nesmysly a bludy, příjemnou hru přeje ☆DC☆King
     
  13. Sentiero

    Sentiero User

    Crystal ano já to taky u nás na servru pozoruju, nejen na pvp, nebo x-8 ale i na paladku se to rozmáhá čím dál tím víc..
    To už pak opravdu nezbývá nic jinýho než je střílet,takže v konečným výsledku už moc nestřílím hráče afk ale naháním ty co hrají-nehrají...
    Jak jsem psala, řeší to systém a asi jediný co my můžeme dělat je střílet je.
    Ale na každý prasátko se vaří voda..víme? :)
     
  14. Drift1

    Drift1 User

  15. kit458458

    kit458458 User

    Hnilus ale prečo by to mal byť boter , možno že je to niaka lodka ktorá zbiera boxy a nechce si minuť maskovanie.


    Edit:A ty si mislíš že to nekto bude riešiť?

    Raikou243 dakujem za info. :) som si to nevšimol
     
    Naposledy upraveno: 16/11/14
  16. raikou243

    raikou243 User

    kit458458:
     
  17. -*HNILUS*-™ pokud ten hráč program používá, bude brzy odhalen. Při sbírání boxů se často stává, alespoň mně, že mně nějaký hráč ve snaze vzít box naklikne a začne do mně pálit, nebo já naopak pálím do hráče, který se mi u boxíku motal. Já osobně na to většinou nereaguji nijak, dále si sbírám boxíky. Další věc, pokud po mně pálí někdo Xkrát silnější a vím, že nemá cenu si plácat muni, taky nereaguju na střelbu a třeba jen dál sbírám, dokud nepuknu. Podle tebe jsem tedy taky botuser???

    Logika toho, že jsi dostal za označení toho hráče ban je taková, že dokud mu někdo něco nedokáže, je nevinen... Tys ho tedy veřejně očernil, a proto jsi dostal ban. Nemáš na to právo. Můžeš si cokoliv myslet, ale systém kontroly programů ho neusvědčil, tedy není důkaz.
     
  18. kit458458

    kit458458 User

    Miss ale Hnilus to nechápe.A ani nepouživa podla mna ten Rock bota lebo by sa porve bál trestu a po druhe neviem otom žebi sa zas spristupnili boty.
     
  19. Vy to asi nechapete ja bych nikdy nikoho nenarknul kdyby sbiral boxy normalne ale kdyz ho mam kliknuteho a vidim jak strojove lita od kraje ke kraji a pak do nej zacnu strilet a ani se nezastavi tak je to snad jasny boot .. ukazal bych vam videjko ale to se samozrejme nesmi to jsou ty BP "pravidla"
     
  20. raikou243

    raikou243 User

    To podle mě svědčí o všem, s tímhle člověkem se absolutně nedá mluvit. Zkusím to tedy naposled já.
    Kde bereš důkaz, že opravdu (jak bys řekl ty ''bootuje'') podvádí či používá nějaké podvodné propgramy?
    Jak víš, že se prostě nezdržuje s někým, kdo ho střílí a prostě jen nesbírá kolem radiačky, kde je nejvíce boxů?
    Od kdy máš ty právo soudit, zda někdo podvádí? To nemáš právo v žádné normální hře //kde nejsi admin
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.