ban

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -*HNILUS*-™, 16/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ja sem snad rekl neco o tom ze lita jen kolem radiacky kdyby to tak bylo tak bych to neresil a dalo by se to pochopit ale on odshora dolu sjizdel presny lajny . Takze nedelej chytryho ze se semnou neda absolutne bavit kdyz vubec nerozumis tomu co tady rikam jak se ten hrac choval a nezlob se na me ale tezko nekdo dokaze letet bez toho aby se nejak zasekl nebo neletel uplne rovne jak pravitko. Sledoval jsem ho cca hodinu mel jsem ho kliknutyho
     
  2. Crystal

    Crystal User

    prosimta co sa donho navazate?

    ja mam v denniku par hracov asi 60x a vzdy lietali v masku a nereagovali ani na dlhodobu strelbu, a trvdit ze niekto zbiera dokym nepukne
    mnoho z tych lodi su spearhead, a golovy by vpohode zdrhli, ale vzdy sa mi nechali puknut, do poslednej sekundy lietali geometricky na boxy iba....

    samozrejme ze tu autor nic nevyriesi a ze sa o to stara system ale boty na boxikoch proste su, je ich pomenej ale su na mapach pvp,x-8 a x-2

    ja ich bezne sundavam a hram 5 rokov a dobre vidim ked lieta program a ked hrac...

    som jeden z mala hracov na GE7 co ma nenahrate neviem kolko tisice hodin...co je dost smutne

    ale tu nema zmysel nic riesit, proste je to zbytocne, ale neznasam ked sa niekto tvari ze sa nic nedeje, boty su a aj budu a to vidia vsetci aspon trochu vnimavy hraci
     
  3. Dobrý den .. Dnes sem dostal na chatu ban na 2 dny z niceho nic jen proto ze jsem napsal hracovy ze sem ho sundal !!! dekuji .. slo by ho nejak zrusit ?
     
  4. Korben

    Korben User

    Λрø_ıѕ_Psycђø tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.