Banovaní četu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem VERkami74, 9/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. VERkami74

    VERkami74 User

    [K.kK] VERkami74: bufalo ty seš kolotuk a ještě lítáte pořad jak teplomety 2 a více ale ja už to o vas slyšel tak nic noveho :))
    Tak za todle dostat ban uržka prej slovo kolotuk je na draze kontrolor podvozku soupravy , a teplomet je vyhřívač prostoru z ventilátorem a že lítaj dva a více to všichni ví tak kde je uražka rad bych znal nick admina co mi ho dal . A forum je tak nepřehledné že ani nemužu najít kde se žada o odbanování . Ale nic proti todle ani není na žadost o unban ale spíš na tom aby se ten admin co mi ho dal zamislel nad tím za co dava bany . Co ja čtu na četu od ostatních hraču tak mi hlava nebere a vy se chcete vyřadit na normalním psaní nechci obvinovat! ale muže to být protekce jisteho hrače? asi budu nucen napsat na BP jak todle budu muset snašet jinak sem si jist že sem neporušil VOP .Klidně se vijádřete ostatní hrači o tom kdo je v pravu děkuji za zpříjemnění hry.
     
  2. 11miki11

    11miki11 User

    potreboval bych poradit.Nevim jak dostat suroviny z lodi do skylabu
     
  3. A nenapsal si něco předtim nebo potom ? A to se nastalo jen tobě já sem dostal ban za "nadávku" bambusák.
    Todle sem nepatří !! ale ve skylabu dáš transport a tam sou 2 šipky a překlikneš aby ti svítil skylab.
    http://cs.board.bigpoint.com/darkorbit/showthread.php?t=20851
     
  4. VERkami74

    VERkami74 User

    Ne nenapsal davam si pozor na uražky a obchazení systému taky nedělam jen si chtěl dotyčnej smlsnout podle mně když napíšu tramvaják nebo klempíř nebo topinkovač tak ho dostanu taky je to ujetý ale ja píšu jen slova které nemohou nikoho urazit a jestli jo tak není chyba u mně ale na druhé straně!
     
  5. Budeš se stim muset smířit.Bohužel.
     
  6. Belgam

    Belgam Guest

    Zadost to neni a ban je stejne opravneny .

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.