banovaní četu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem VERkami74, 9/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. VERkami74

    VERkami74 User

    Belgame dík za pochopení ale nedošlo k odbanování, ani po 2 relog během 50minut tak nevím k jaké opravě došlo a proč si zamknul téma ? a jen tak pro zajímavost bych tě chtěl poprosit o návod v které téma se mam obracet když se znovu stane tohle pokud to bude oduvodněné kde žadat o unban jinak dík za opravu .
    JJ až ted sem to pochopil jak se tu umlčuje vy jste přehodily ban administrátora na ban systémový a ted se budete vymlouvat že s tím nic nejde že je to systém tak ja slušně a vy takhle takže to je ok pro vas vyřešeno no asi ted musím psát na podporu poněvadž toto se mi nelíbí jinak dík.
    A hned připojím stížnost ban sem dostal od admina je to v četu cs:
     
    Naposledy upraveno: 9/3/14
  2. Logan

    Logan User

    Ziadne ID uctu, ziaden odkaz na temu kde si to riesil, len same obvinovanie, takze ak si sem prisiel len za tym ucelom, ze si potreboval niekoho obvinit daj nam prosim ta vediet a temu mozeme uzavriet.
     
  3. VERkami74

    VERkami74 User

    id. 39637514 nick VERkami74, řešilo se diskuzní koutek ,téma Banování četu,
    nikoho neobvinuji a ani sem to takhle neformuloval jen je to velmi zajímavé.
    Stejně sem psal už na podporu protože se mi to nelíbí za co dostavam bany a pomoci se mi dostalo te že mi byl ban admina přehodnocen na ban systémový ale nikde nebylo porušení VOP takže sem musel něco dělat a hned sem přidal stížnost na bezduvodné zabanování tak to je i když sem v právu nebudu se hadat nejsem k tomu stavěný abych řešil cizí pochybení děkuji.
     
  4. Logan

    Logan User

    Super, ak si to pisal na podporu, bude to riesit podpora a temu mozeme uzavriet.

    Lock!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.