Bany na chatu (system,admini)

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Imperio, 27/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Imperio

    Imperio User

    Dobry den :)

    Jsem tu zase :D kazdopadne bych se ted chtel zeptat jestli existuje nejaky slovnik na forum ci jinde:) --> slovnik nevhodnych slov na chatu ktere admin popripade system banuje ( na den (mesic,tydenni) bany , vykopnuti s chatu apod )

    S pozdravem Imperio

    Diky za odpoved
     
  2. Imperio na fóru to určitě není, a kdo se chová na chatu slusně, takový 'slovník' ani potřebovat nebude ;)
     
  3. Imperio

    Imperio User

    Clovek v dnesmim svete uz nevi co se na chatu slusi a co ne ! Znam nake lidi co dostanou ban za naproste nic :) Nemam proc jsi vymyslet takze me moje tvrzeni vasim tvrzenim ze lzu nevyvratite protoze nemam proc jsi vymyslet a lhat :)) Ale fajn kdyz nexistuje tak ne .. Diky ..
     
  4. Drift1

    Drift1 User

    Takový slovník není potřeba..jen si přeříkej pár slov a ty co se ti nelíbí tak nepiš..i když to jsou zdánlivě jednoduchý slova....o sprostých slovech netřeba polemizovat...dále jsou tu slova ohledně nedovolené témy jako kolotoč,adidas apod...pak slova které běžně používáme no v daném určitém smyslu nevhodné jako třeba sedlák,lampa,lama a podobné...další už musíš mít v hlavě jen ty sám...
    Lidi co dostanou ban za naprosté nic nejsou,vždy je ta nějaký prohřešek vudči etik.kodexu.
    Edit:pokud ale budu mít čas tak se pokusím takový,,slovník,,dát dokopy v mezích normy.
     
  5. A mas nejaky dukaz ze byli zabanovani za nic? Reci typu znam cloveka co zna cloveka co dostal ban za nic nelze povazovat za bernou minci ;) Ale neco mi rict prece jen muzes, jaky duvod by mel mod/admin k zabanovani, krom nevhodneho chovani na chatu?
     
  6. Imperio

    Imperio User

    dobra priklad : slovo : SEX v anglictine znamena Pohlavi ( muzske,zenske ) muze znamenat i jine samozrejme na Globalnich servech nehrajou jen CZ ale i dalsi narodnosti tak proc kdyz clovek napise pres sepot nejakemu jinemu hracovi (toto slovo) (ne s ceska) dostane okamzite ban na den ?
     
  7. Protoze na ceskych serverech/chatech se ma psat jen slovensky/cesky a do blacklistu toto slovo bude pridane kvuli pripadnemu obtezovani. Btw. Kdyz si chcete povidat trebai cinsky, ve skupine muzete. Jinak pohlavi je i gender, kdybys hledal alternativni reseni ;)
     
  8. Imperio

    Imperio User

    hraju na globalu :) jeste jednou opakuji a napis mi prosim jak napsat slovo SEX cesky diky :)
    a jeste k tomu : na tom global serveru jsem daval priklad jako sepot ! septam :
     
    Naposledy upraveno: 27/7/14
  9. Sentiero

    Sentiero User

    Kolikrát se to už řešilo..Prostě ne všechna slova, jsou v chatu akceptována. Pochopitelně mezi ně patří, nádavky, vulgarismy apod. Kdo se na chatu chová slušně tak nevěřím tomu, že by dostal ban jen tak...To já jsem nedostala ban ani nepamatuju:D

    A proč potřebuješ psát slovo sex na chatu hry DO? Však s DO nijak nesouvisí..A pokud máš potřebu o něm nějak extra psát, tak si holt budeš muset na netu najít jinej chat..
    Ale psát na tohle téma se na DO dá, samozřejmě v rámci mezí a slušnosti..

    A co se týče šeptání v EN, když se chceš zeptat na pohlaví , tak prostě napiš female/male (Třeba v Anglii by se ti za to smáli, ale na chatu to podle mě je úplně jedno a každej pochopí na co se ptáš- samice/samec) . Stejně tak woman/man, vždyť je tolik možností..

    To já jsem se ptala jednoho týpka na chatu, měl divný nick a tak se ho ptám: Jestli je samec nebo samice- male /female(fakt je že se tohle používá většinou u zvířat)
    A on napsal několik smajlů, byl vysmátej jak rak a pak mi napsal : Yeaah I am male with big M :D
     
  10. Promin, to jsem prehledl ;) Ale i tak, take si precti muj predchozi post, uz jsem psal, z jakeho duvodu se za tohle slovo v ceskem vyznamu banuje, a ve vyznamu anglickem to znamena to same, a pro pohlavi jsem ti nabidl alternativni preklad ;) Ale jako dohadovat se s tebou nebudu, pokud ti jde o slovickareni. Ber to tak, ze co je v blackliste, je tam z dobreho duvodu a nema smysl nad tim hloubat a polemizovat ;)
     
  11. Derp_OMG

    Derp_OMG User

    Ja sem napsal jednomu hráči ať se nebojí že bude slabej že já s kámošem to hrajem jenom chvilku a to sme lamy a už nám to celkem de a za to že jsme lamy sem dostal ban a to je blbost podle mě jako lama je každopádně taky zvíře :D...
     
  12. Imperio

    Imperio User

    Blacklist sem blacklist tam a kde jsi nasel ten blacklist ?
     
  13. Nenasel, ale tipuju ze chat modi/admini k nemu maji pristup. Nachazi se tam slova, ktera jsou vulgarni, souvisi s obtezovanim, casto se jimi spamuje (jako pri akcich napr. 'Boxik', nebo ty dalsi slova jako lampa, lama, sedlak, ***, obuvnik. Doufam ze nebudes chtit vysvetlovat vyznam kazdeho z nich . :rolleyes: Znovu opakuji, pokud se na chatu chovas slusne a podle pravidel, zadny blachlist te vazne nemusi zajimat..
    Btw Derp_OMG ja nedavno za slovo lama dostal kick, ale ban za nej nedostanes, musel jsi napsat neco jineho predtim.
     
  14. Korben

    Korben User

    Imperio Každý zdravý človek vie kedy sa vyjadruje slušne a kedy nie. Žiadny slovník nieje, nebol a ani nebude. Preto je na chate moderátor a udelí ban za každé slovo ktoré tam nemá čo hľadať. Každý si môže prečítať pravidla pre chat , kto ich neporuší ban nedostane.

    Derp_OMG Ty si lama ? Ty si zviera ? Alebo je niekto iný lama ? Máš potrebu niekoho v hre tak nazvať ? Ty si ani neuvedomuješ že niekoho urážaš. Takú výhovorku že sa jedna o zviera si nechaj na doma. Povedz otcovi že je lama a myslím že viac to slovo z úst ani nevypustíš.

    Chovajte sa na chate slušne a nebudete potrebovať žiadny slovník.

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.