Barva laseru

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ♣Tuareg♣, 13/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Přečetl jsem si tohle https://board-cs.darkorbit.com//threads/darkorbit-bible-cz-otazky-a-odpovedi.278/page-2#post-590
    A ted trošku nechápu co mám špatně:
    1. konfa v lodi aegis:10 LF3 a v letounech 14 LF4: Barva laseru x1 + x2 bílá, x3 zelená.
    2. konfa v lodi aegis: 10 lf4 a v letounech 4 lf4: Barva laseru červená na x1 až x3.
    Jeto správně nebo je to nějaky divny. Nějak se mi to neschoduje s popisem v odkazu.
    Nebo když mam vsude LF4 ma to strilet červeně?

    Mě právě zarazilo červená "Notoricky známá barva každému hráči DO. Docílí se jich smícháním laserů různých typů." což nemám na 2 konfě sou pouze LF4 .o)
     
  2. »vojta«

    »vojta« User

    když máš loď plnou lf4, máš střílet červeně. barva se mění pouze u lodi plné lf3
     
  3. Když máš plnou loď (ne letouny) lf3, pak střílíš x1 / x2 modře, x3 zeleně. Pokud máš v lodi alespoň 1 laser jiného typu (mp-1, lf-1/2/4), pak střílíš x1 / x2 / x3 červeně + bílá (x4), RSB a SAB munice mají pokaždé stejnou barvu a je jedno, co máš v lodi za lasery.
     
  4. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    ♣Tuareg♣ je to presne jak ti napsali spoluhraci, pokud mas lod plnou lf4, a nebo smichane ruzne typy laseru, pak munici x1 a x2 strilis cervene, je to v poradku.
     
  5. Citat smazany.
    OK děkuji za odpověď, už k tomu nic nemám.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/10/14
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    ♣Tuareg♣ uz te jen poprosim necituj predchozi zpravu, je jasne na co reagujes. Na odpoved v tematu pouzij editor textu dole.
    Povazuji za zodpovezeno, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.