Barva pro lasery LF-4

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Lord_Scorpion, 14/11/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Jste pro, aby kompletní sada laserů LF-4 měla také svou vlastní barvu střelby? (stejně jako má LF-3)

  1. Ano

    266 hlasy(ů)
    90.2%
  2. Ne

    29 hlasy(ů)
    9.8%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Kristo

    Kristo User

    Mně je to nějak úplně putna jakou budou mít barvu, možná je to tak i lepší jak to je, každý nemusí vidět že jsem full elite
    -------------------------------
    Možná kdyby se dalo v nastavení vybrat zobrazení
     
  2. Kristo a to je právě to, co se tu už i řešilo, že stačí, když si dodáš do konfigurace zpět jednu LF-3 (rozdíl 50 Dmg, což je zanedbatelné) rozhodíš tím barevné pravidlo (jako teď, u LF-3 když k nim přidáš jeden jiný laser a jsi zpět na červené) a nikdo nepozná, že jsi Full Elite, takže i pro taktiky je tu pořád možnost ;) Navíc..Full Elite se dá na mapě rozpoznat celkem snadno od např. Phoenixe :D

    Ps: Ta možnost jak píšete Ty a *SATKO* přepnout rovnou v nastavení zobrazení barvy z červené na modrou nebo zpět při střelbě základní municí X1,X2+ tu možnou žlutou (nebo jinou) u LF-4 bez ztráty těch 50Dmg, bez rozhození komplet sady jiným laserem, jak je to udělané teď, by možná taky šla :) Ale pořád jde v návrhu hlavně o to, aby nebyla jen modrá a červená barva střelby základní municí X1,X2(na sab, zelenou, bílou a speciální bych to nevztahoval), ale i třetí, elitní, pro LF-4 ;)
     
    Naposledy upraveno: 13/1/16
  3. M.e.g.a.n1

    M.e.g.a.n1 User

    Určitě by to bylo příjemné zpestření akce.Za mě žlutá barva při plném osazení slotu laser LF-4 určitě dobrý nápad :)
     
  4. Kristo

    Kristo User

    Nevím proč by jsem si měl ubírat LF-4, když jsem se na ní tak nadřel, stačí jen jedno zaškrtávací políčko v nastavení !! Nevím jestli je to těžké napsat kód (nebo jak se tomu nadává), jestli by to mělo dopad na hru, ale podle mě asi ne, nebo minimální.
     
  5. určite ano zmenilo by to fandost striel a rozozna človek hrača ktory ma full lf4
     
  6. Kristo Tak jak sem říkal, to by mohlo platit klidně už i teď u LF-3, že by se v nastavení pro taktiky dalo vybrat při střelbě X-1 X-2 základní municí, zda bude modrá či červená (či ta žlutá u LF-4 viz návrh) i bez výměny toho jednoho laseru v kombinaci a tím rozhození barevného pravidla a ztráty rozdílu těch 50 dmg, o tom se nepřu :)
     
  7. svi1

    svi1 User

    Kde pořád vidíš rozdíl 50 dmg? Ucb100 + RSB 75 + levely letounů + designy + boostry + upgrady atd ... Ve finále je to třeba o 2 000 (pouze příklad, neberu v potaz přesnost laserů) a já občas končím boj a mám třeba 600 HP. Jak psal Kristo: proč bych si měl ubírat LF4, když jse se na ní dřel a nechci mít nastavenou odlišnou barvu, ale chci používat všechny LF4?
    V hlasování mi chybí možnost vypnutí/zapnutí barvy. V takové formě pro mě neakceptovatelné.
     
  8. Ja by som si vedel predstaviť červeno žltu farbu lf4 laserov :)
     
  9. svi1 Tak teď je to tak, že když máme v lodi LF3 plné sloty, střílíme při X1, X2 základní municí modrou barvou. Pokud chceme taktizovat a střílet červenou (ať už z důvodu, aby to vypadalo, že sme slabší a nemáme komplet LF-3 a nalákat nepřítele, nebo naopak silnější a máme v lodi LF4) vyměníte jeden laser LF3 ve slotu lodi..buď za LF2 nebo LF4..tzn dmg LF3 je 150..při LF2 je to 100 při LF4 200..to je právě ten rozdíl 50 dmg jako čistý základ.. :) samozřejmě, že různé bonusy, tuto 50tku zvýší, ale základ je 50 ;) A co se týče ztráty tohoto rozdílu..ano, však sem to už psal i výše, to by klidně mohlo platit už i teď u LF3, že místo výměny laseru ve slotu za slabší/silnější si člověk v nastavení dá modrou/červenou (to by mohlo platit i pro tu případnou žlutou u LF4) :) ..ovšem je nutné myslet i na to a nějak to ošetřit, že při téhle možnosti by si vlastně i nováček mohl s jakýmkoliv laserem nastavit hned modrou (žlutou)..a to je špatně..ta barva by přeci jen měla být za odměnu. To jedině tak, že by ta barva na výběr modrá/červená(žlutá-návrh) při střelbě X1,X2 municí by šla zvolit už i teď, ale jen a pouze při plné konfě LF-3 (LF4 případně-návrh) :) Ale to už je spíše na další samostatný návrh a samo, že by to klidně být mohlo už i teď tak udělané v nastavení bez ztráty dmg..ovšem i toto přepínání volby barvy by stále bylo jen doplňkem původního návrhu žlutá pro LF4 :)
     
    Naposledy upraveno: 19/1/16
  10. svi1

    svi1 User

    Dost dlouho jsem lítal pouze na LF3 a proto si myslím, že vím jak to funguje. Neboj to já chápu :)
    Moje první otázka: Kde pořád vidíš rozdíl 50 dmg? byla myšlena tak, že se bavíš už o hráčích s full LF4, kteří používají formace, designy atd..

    No právě že to je jen v základu. Kdo dnes lítá jen se základem? Nováček? Toho se toto stejně netýká. Ten kdo má minimálně LF3,má již minimálně letouny IRIS a design na DMG a boostry 01 a tak dále (pořád bych se opakoval). Tedy kalkulovat a argumentovat se samotným základem 50 je zcestné. Rozdíl je reálně "mnohem" větší.

    Píšu, že pokud v návrhu nebude minimálně možnost vypnout/zapnout, je to pro mou osobu nazajímavé.
    Nemůžeš holt uspokojit všechny a v tomto případě minimálně neuspokojíš a nepřesvědčíš mě. Já neříkám, že pro někoho to zajímavé není, no mě tam něco chybí ;)
     
  11. svi1 Kristo *SATKO* dobrá pánové, přesvědčili ste mě :D, jdu do původního návrhu zadat i poznámku, aby to šlo v nastavení přepnout na volitelnou barvu (červenou, modrou, případně i tu žlutou) jak při plné konfě LF3 případně i LF4 při střelbě základní municí X1 X2 bez ztráty rozdílu dmg které může i vyletět z původních 50ti výše, které sebou přináší slabší laser a rozhození barevného pravidla, jak je to nastavené teď :)Ostatně..od toho je diskuze, aby se návrh ještě vychytal ;)
     
    Naposledy upraveno: 1/2/16
  12. Múdro, inak mimochodom mohli by časom popracovať na presnosti laserov lf4. /áno mam kalibrator na 5/, /áno použivam sem tam zameriace CPU/ ale aj tak mi pridu dosť krive a až moc skáču.. samozrejme hovorím o full lf4
     
  13. »Wε•αяε•Łεgεŋđ« tak to si myslím, že asi neprojde..pokud si v PP uděláš Laserovou optiku + zaměřovací Cpu dostáváš se na 75% přesnosti a to už je dost taktická výhoda..s plazmovou raketou v kombinaci s Emp pak prakticky můžeš odbourat celou obranu v první řadě PP..pokud by se speciálně u LF4 navýšila přesnost, zase by to zvýšilo Dmg a to tahle hra potřebuje ze všeho nejmíň, páč pak sou sestřelovany slabší lodě bílou stovkou, jak na běžícím páse a tato hra nutně potřebuje novou krev :( přesnost bych rozhodně nechal u LF4 jak to je a nezvyšoval :) jo ale ta žlutá zářící barvička..to je jiný kafe :D
     
  14. No jo, ako žltá by bola super nejak o rozlíšiť bo niekto ma 15 lf4 a da si jednu do lode a frajeruje aky je makač :D
     
  15. PaiMei

    PaiMei User

    Mimo odlišnou barvu laserů osobně nevidím výhody ani nevýhody. Tedy je mě to docela jedno.
    Jsem tedy full lf4, lovím dost, ale ještě mě nenapadlo vybírat si loď k sestřelu podle toho, jakými lasery střílí např. NPC a jestli náhodou nedělá slabšího.
    Nehledě na to, že např. na CZ3 se stejně všichni známe a jakžtak tušíme výbavu těch ostatních.

    Žlutá je hezká, ale hru to nijak nezlepší. Přesto dám ano, ani vlastně nevím proč.

    Nestálo by spíš za to měnit barvu laserů podle toho, jaké používá hráč kameny v laserech? Ubylo by potom v chatu vět typu: Jsem jen na promerku, nemám šutry apod. :)
    A k tomu dát barvu, jestli má boostry. To by byly duhovky :D
     
  16. PaiMei :) Tak ono je pravda, že ta barva je spíš na efekt ;) , ale jak už tu i padlo..i kdysi před lety ta modra "elitní" stááášně lákala a to samé by teď mohlo hnát a motivovat další hráče k plné výbavě slotů LF4 v lodi a říct si..Tak už to mám taky, sem tam :D I když hráče i s elitní výbavou dělají hlavně zkušenosti, jak sami dobře víme :)

    Jinak už se tu i v diskuzi řešilo, že by se třeba přímo udělala barva samostatně pro X1 a pro X2 munici, ale to se mi moc nepozdává, moc by to odhalilo sílu soupeře (x 4 bílou si v hlavě vypočítá hned každý, ale jestli je to správně x1 či x2, by mělo zůstat duhovým tajemstvím :D ) a myslím, že i kameny raději moc ne..přeci jenom rozdíl mezi sepromem, promérkem a prometidem už jde do deítek procent :)

    Jediné, co teda asi je fakt, i jako doplněk k původnímu návodu, že by mělo být možné už při plné konfě LF3 (i LF4 případně) v lodi si barvu střelby municí X1, X2 změnit a zaškrtnout přímo v nastavení, jak kdo uzná za vhodné (modrou, červenou, či tu případnou žlutou) aby hráč nepřišel o ten rozdíl laseru těch základních 50dmg, který může docela naskákat nahoru, tak sem to i dopsal do návrhu (ostatně to už by mohlo platit i těď u LF3 i bez výměny laseru) :)
     
    Naposledy upraveno: 20/1/16
  17. *SATKO*

    *SATKO* User

    Lord_Scorpion ešte by stálo za zmienku,že niektoré typy laserovej munície majú svoj charakteristický zvukový efekt.Plánuješ do svojho návrhu doplniť nejaký špecifický pre LF-4 ?
     
  18. *SATKO* mno, sice je to taky možnost i speciální zvuk, ale nejspíš asi ne, to bych tak nechal :) Nedávno sem tu totiž podal návrh na Alarm značky skupiny (který už není bohužel vidět, páč modi moc nečistí neužitečné zamknuté návrhy teď poslední dobou :D) a strhla se tam diskuze, že více hráčů zuky už moc nepoužívá, tak zase až tak moc bych to nehrotil (i když jako doplnění nápadu barva + i zvuk speciální pro LF4) to není zase tak špatné :)

    Mimochodem v návodu na úspěšné dokončení GG se mimojiné píše:
    - Urcite si vypnete hudbu a zvuky hry.
    Což by naznačovalo, že zvuky možná vyvolávají v systému i nějaké chyby, či větší zátěž. Barev střelby je naopak několik, to by nejspíš i jednu navíc sneslo, tam se navíc nepřidává nic nové do hry, ale jen upravuje již dané :)

    Ale těší mě, že hráči diskutují, podávají i dodatky a úpravy a návrh se tím piluje, mám radost :)
     
    Naposledy upraveno: 24/1/16
  19. *SATKO*

    *SATKO* User

    Díky v podstate máš pravdu nová farba postačí.Bola to len taká myšlienka.Pouvažujem ešte nad tým a ak by niečo,ozvem sa.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.