Belgame ber to jako varování 504 (Utok na cs.bigpoint)

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem odpovidamna504, 20/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. To jsme byl já.
    Jednoduše jsme přetížil server.
    Je to jako varování že pokuď mi neodbanuješ učet který si mi menprávem zabanoval tak že to bude horší!
    s pozdravem,
    APHOFIS
     
  2. TRIXT

    TRIXT User

    Kamaráde, zahráváš si s ohněm. Toto může skončit i na policii. I kdyby jsi mluvil pravdu, tak stejně tím ničeho nedosáhneš. To není Belgamův server, ale patří společnosti BP.
     
  3. Korben

    Korben User

    odpovidamna504 Tak ty ber ako varovanie odo mňa, že ak tu budeš robiť bordel, tak osobne pošlem požiadavku na zablokovanie prístupu s tvojej IP adresy.
    Hráči sa potom môžu poďakovať takémuto individu , že sa nemôžu dostať do hry , alebo že v tom lepšom prípade nemajú prístup na chat.

    Uzavreté, LOCK.
     
    Big_Bass tohle ocenil(a).
  4. Belgam

    Belgam Guest

    Ber ma varovani vazne, protoze jinak se zlou se potazes.
    Takoveto vyhrozovani uz je co rict a ver tomu ze BP potom budes platit az do smrti.

    Edit: Udaje k Tvym uctum byli predany na BP na poreseni + predany i udaje z overeni majitele uctu.
    Jak se do lesa vola,tak se ....
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.