bez dmg proti hráčům

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem |||EVUL-TURK|||, 30/1/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Tags:
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zdravím,jak je možné že když útočím či prostě střílím na jiné hráče nemám takřka žádné poškození(okolo 500) což znamená že jsem bezbranný? :/ celkem mě to štve :( děkuji :)
     
  2. jaritko

    jaritko User

    Nepoužívaš náhodou túto formáciu stíhačiek?
    X: F-19-X
    NáhledPopisCena
    [​IMG]Staré hodnoty:
    • Poskytuje 5% bonus k laserovému poškození a 5% bonus k získané zkušenosti v režimu PvE; body života jsou zvýšeny o 8%.
    • Pozor: Žádné body cti. Žádné laserové poškození v režimu PvP.
    Nové hodnoty:
    • Nejsou
    300.000 kreditů
     
  3. Drift1

    Drift1 User

    Jak uvedl jaritko tak to může být formací. Bylo by také dobré v opačném případě napsat zhruba výbavu jakou máš.
     
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    Možná bych to i viděl na získanou ''novou'' hodnost pilota?
    [​IMG]
    |||EVUL-TURK|||,?? kolik máš cti momentálně?
     
  5. formaci mám srdce,asi to bude tou ctí :/ :) takže až budu mít aspoň 500 cti tak už budu způsobovat požkození jako předtím? :) jinak beru přes 10k dmg na střelu x1 :)
     
  6. storm128

    storm128 User

    Jak budes uz v plusu tak budes brat jak si bral.
     
  7. a jakto že je za sestřelení peta vlastní firmy - 100.000.000 cti? o_O to je trochu moc -_- kámoš na mém profilu byl jednou nevěděl a během chvíle jsem díky toho v - 402.000.000 cti o_O nejde to nějak vrátit aspoň na nulu když to není moje vina :/
     
  8. Karlosray

    Karlosray User

    nemaš ničit hráče a pety vlastni firmy užij si to
     
  9. Forkys

    Forkys User

    Ahoj,
    vem si úkol : "Nabídka, kterou nelze odmítnout", pokud jsi tak moc minus.
     
  10. ZOHAN

    ZOHAN User

    Ještě bych doplnil informaci, že hráč musí vypnout všechny ostatní rozdělané a aktivní úkoly, aby se objevil tento úkol. A přeji veselou zábavu se získáváním kladné cti.
     
    Imperátor[CZ1] a Forkys tohle ocenili.
  11. blbče na to sem se neptal *** to jsem neudelal ja
     
    baghira2-superstar tohle ocenil(a).
  12. -baghira2-

    -baghira2- User

    |||EVUL-TURK||| buď tak láskavý, netvor multi-posty a neurážaj spoluhráčov. Na fóru sa vyjadrujeme slušne.
     
    Naposledy upraveno: 6/2/20
    baghira2-superstar a bhagira22 tohle ocenili.
  13. on to sice napsal slušně ovšem urážlivě :)
     
  14. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Nikomu nenadávej do blbců, neb jseš sám ... tím že necháváš hrát "kámoše" na vým účtu, hrubě porušuješ pravidla hry a můžeš být potrestán. Sám jsi se k tomu veřejně přiznal :rolleyes: Půjčování účtu je nejlepší cesta jak o něj přijít, pak tady nebreč ...
     
    Naposledy upraveno: 7/2/20
  15. =Marvin=

    =Marvin= User

    |||EVUL-TURK||| Urážky spoluhráče smazané, tyhle výrazy používej doma pokud ti to tolerují, ne na fóru kde to čtou lidi.

    Otázky k tématu byly zodpovězené, včetně toho jak to dopadá když na svém účtu necháváš lítat někoho cizího. Pak to i tak dopadá.

    Díky všem co se zapojili do diskuze.

    Uzavřeno, přeji příjemnou hru.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.