Bezdôvodné bany na chate, alebo keď systém zlyhá...

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem »KĦAΘS[Svk™]«, 26/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahojte, akože môže mi prosím vás niekto vysvetliť, za čo som dostal bana na týždeň keď som nič na globale nepísal skoro ( písal, ale určite nič neslušne až tak, že by som mal mať bana na týždeň), iba som šepkal, a nebodaj to admini vidia ? ako čo sa tu deje na chate nie je normálne.. ešte dneska ráno sa na to sťažovali aj další 3 hráči, že dostali bana.. jeden nič nepísal a len pomáhal, druhý zase si písal Poslušne s dakými španielmi po anglicky v skupine.. a ten tretí poradil kde sa dá kúpiť paysafecard.. ako toto vážne ? a áno viem že ked chcem riešiť unban že mám písať inde, ale chcem ako vedieť čo to máte za blbý systém ked systém dáva bany za take blbosti, ved to už ani na chat sa nebude snaď dať písať, ked davate ban za koniny ( teda system)
     
  2. Borat

    Borat User

  3. Malcolm

    Malcolm Guest

    Odjakživa funguje pravidlo, že si každý hráč rieši ban sám za seba. Pokiaľ má niekto, z Tvojich kamarátov pocit že ban dostal neoprávnene má rovnakú možnosť zažiadať o odbanovanie, prípadne vysvetlenie banu v sekcii chat podľa vzoru, ktorý sem vložil kolega. Toto právo Vám nikto nevezme.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.