Bezdôvodné kicky za neviem čo..

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem »KĦAΘS[Svk™]«, 14/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Čaute môže mi niekto vysvetliť, prečo akože dostávam kicky od admina v skupinovom chate ? píšem si s kamošmi po anglicky, a nemôžem tam napisať ani odkial som lebo ma to kickne a ani neviem za čo.. a hlavne mi nehovorte že to je za to že hovorim po anglicky, lebo som na chate kde sa ma hovoriť po cz/sk..
     
  2. sufuzky

    sufuzky User

    Ahoj.
    Pravidlá Cz/Sk chatu su také že iné jazyky ako slovenčina a čeština sú zakázané používať. Bohužial budete sa musieť niako ináč dohovoriť, odporúčam skúsiť TS, skype atd. Alebo nech skúsia cez prekladač si prežoliť do slovenčiny a tak niak a dohovoriť. :)
     
  3. Do skupiny nemá moderátor ani administrátor jak vidět, skupiny hlídá systém.

    Takže otázka co tam píšeš? Systém kope totiž jen za nadefinovaná slova, která jsou proti pravidlům. Tvoje tvrzení že nic nevhodného nepíšeš je sice hezké, ale jen na základě tvrzení dotyčného nevěřím že je svatej.


    sufuzky opravím tě s prominutím, a odkážu na pravidla. Je tam větička, cizí jazyk je ve skupinovém chatu povolený. Včetně národních serverů, kde je jinak povolený pouze vybraný jazyk.
     
    Naposledy upraveno: 14/8/16
  4. aha no hej..
    a no tak to neviem mne to ukazuje že administrator ma kickol.. a napríklad.. teraz som chcel napísať " i am back" a dalo mi to zase kick..
     
  5. V jistém smyslu je i systém administrátor, a tuto hlášku to píše vždy, nezáleží na tom zda akci provedl systém nebo moderátor.

    Nevím jak je to nastaveno, ale za tohle by normálně systém kickovat ani banovat neměl. Právě teď odzkoušeno, za "I am back" nic, za anglickou vulgaritu ban od systému na den. U mně tedy očividně funguje normálně.
     
  6. Sentiero

    Sentiero User

    »KĦAΘS[Svk™]« taky mě to dává kick pro nic za nic.

    ❦Čοlεκ❧ Opravdu se tohle děje. Můžu napsat cokoliv podotýkám slušně a dostanu kick, proč to tak je netuším. Kdysi jsem to tu taky psala, no bohužel se to nevyřešilo. Zvláštní je, že se to děje jen někdy a to velmi zvláštním způsobem. Je to kick jeden za druhým ať napíšeš cokoliv. Další den to samé napíšeš znovu a najednou to jde ovšem za dvě hodiny za to samé dostanu opět kick.
     
  7. lamiX

    lamiX User

    Změň si jazyk hry na anglický, bude ti to dávat anglický chat, který je lépe nastavený a můžeš tam psát i česky.
     
  8. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    O aký server ide? Skúsim písať v skupine anglicky či to bude robiť aj mne.
     
  9. Sentiero, presne toto sa mne stáva.. dakedy aj ked po hodine už keď nie som v skupine, tak mi to dá zrazu kick :D o_O
    s tým jazykom hry to skúsim :)
    a Jessie je to server Škandinávia :)
     
  10. TRIXT

    TRIXT User

    »KĦAΘS[Svk™]«: Jen pro jistotu se zeptám, zda náhodou ve skupině nešeptáš? Pokud ano, pak by mohl být problém v tomto.
     
  11. Sentiero

    Sentiero User

  12. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    No skúšal som to a nič sa nestalo, komunikoval som chvíľku po anglicky s nejakým hráčom a obaja sme nedostali ani raz ban. Ste si istý že ste nekomunikovali v šepte a niečo vulgárne? pretože pokiaľ viem na Globálnych serveroch je šeptanie anglicke povolené takže za to by sa nič nemalo diať.

    Každopádne, poslendé dni ma server GE1 svoje dni, takže uvidíme ako sa situácia vyvinie, ak problém bude pretrvávať, napíšte sem ešte raz napr. aj screenshoty a uvidíme čo sa s tým dá robiť.
     
  13. No tak dneska to zatiaľ bolo v poho, uvidím jak to bude ďalej pokračovať :)
     
  14. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    sused.FT.raziel už si si podal správne :) Off topic príspevky vymažem ak sa nepohneváme :)
     
    svi1 tohle ocenil(a).
  15. Tak včera okolo 23:00 som tiež dostal kick na chate. Písal som v skupine po eng a za vetu "Thanks for big work" mi napísalo "Administrátor ťa vykopol"

    GE5
     
  16. Korben

    Korben User

    V skupine ťa vykopne systém.
     
  17. |Oromë|

    |Oromë| User

    Osobne sa mi parkrat v minulosti dialo tiez nieco podobne. Jeden den mi proste hadzalo kick v skupine skoro za vsetko. Vyriesilo sa to samo a ked som sa neskor nalogoval uz to islo ako malo.

    Takze mala rada, zrusit skupinu, chvilu nehrat, nepisat a potom skusit nanovo, nemalo by to uz blbnut.
     
  18. Korben

    Korben User

    Mne to teraz docvaklo:D, Ten kick ja za to "big". V minulosti totiž mnoho podvodníčkov hádzalo na chat vetu ako, pošli mi sms na big.......
    Tak že systém za toto slovičko kope. :)
     
  19. Noo, tak mne už to funguje normálne :)
     
  20. no je to merítko nastavene hodne vysoko a ja se ani nedivim kdyz nekdy ctu ten chat
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.